Wpis z mikrobloga

@Koperek01: Chłopie tylko ciemny leming wierzy w brednie wielkiej walki rządu z epidemią i tego że rząd jest przygotowany do tej walki.
Rząd miał dwa miesiące na to i cały czas bagatelizował sprawę, wolał dawać kasę na TVP, na limuzyny.
Nawet gdy już opozycja chciała zwoływać zebrania aby gadać o wirusie to rząd miał to w dupie, a ich członkowie mówili że grypa jest większym zagrożeniem, nie należy się bać
  • Odpowiedz
@Koperek01 typowe działanie aby zaniżać statystykę chorych i nie wprowadzić stanu wyjatkowego. Jarek po trupach wciśnie swój "długopis" na 2 kadencję. Ta władza to zbrodnicza organizacja
  • Odpowiedz
Dzień jak co dzień. Może dzięki temu społeczeństwo w pełni zrozumie jakim chlewem jest służba zdrowia.


@SkrytyZolw: Co ma z tym wspólnego służba zdrowia? Sanepid to zwykły urząd, a za takie procedury odpowiada (świetnie przygotowany i dbający o obywateli) rząd.
  • Odpowiedz
@Wlancznik: No a czy to co ja napisałam przeczy temu co ty napisałeś? Sanepid i służba zdrowia według ciebie nie są powiązane? Czy czepiasz się tak o dla zasady? ( _)

Oczywiście, że rząd odpowiada, bo kto? Sanepid czy służba zdrowia nie ustanawiają prawa, zatem co ma na celu twój komentarz? Nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpasticInk: udawanie, że plafusy by zrobiły inaczej
Jakby na początku marca przełożyli wybory, to byś szczekał "hurr durr KON STY TUC JA, ZABIERAJO WOLNOŚĆ I WYBORY" i inne brednie, byleby tylko jakieś gówno się przykleiło.
Beka z takich szczekaczy...
  • Odpowiedz
@Koperek01: no pozdrawiam, sama jestem lekarzem pracującym na SORze w Poznaniu, niby niezabezpieczonego kontaktu z potwierdzonym COV-19 nie miałam ale pacjenci tak kłamią w wywiadach to raz, a dwa że teraz już wirus roznosi się lokalnie. Od 2 dni mam objawy ostrej infekcji z kaszlem i dusznością(a nie jestem panikarą, uwierzcie mi). Dziś po rozmowie i wywiadzie z sanepidem wysłali po mnie karetkę transportową, do szpitala zakaźnego no i czekam
  • Odpowiedz
Może dzięki temu społeczeństwo w pełni zrozumie jakim chlewem jest służba zdrowia.


@SkrytyZolw: wyborcy wiadomej partii się o tym nie dowiedzą, codziennie w pudełku pani mówi, że poziom służby zdrowia jest na znakomitym poziomie więc nie widzi problemu.
  • Odpowiedz