Wpis z mikrobloga

nie widzialem #gonciarz bardzo dawno
typo wyleczyl mnie z kompleksu rzadkiej #broda w 100%
swoja droga, zastanawiam sie czy on cierpi na zupelny brak jakiegos poczucia stylu (nosi jakies czapeczki supreme, wiec ciezko powiedziec, bo z jednej strony oznacza to ze tak, no ale z drugiej wydaje glupio pieniadze na wyglad, wiec uj wi) czy to wlasnie jest taka styluwa a'la kiddy fiddler ( ͡º ͜ʖ͡º) i placi komus za to gruby hajs xD
M.....o - nie widzialem #gonciarz bardzo dawno
typo wyleczyl mnie z kompleksu rzadki...

źródło: comment_1584741800dv6gr5i9J642Fh1wUn9e4d.jpg

Pobierz
  • 11
@LlamaRzr: ja w ogole mialem wrazenie, ze on jest jakis chory. naprawde az niezdrowo wyglada, taki wysuszony. a co z ta jego dupa polsko-amerykanska? bo on chyba bez niej sie nie ruszal jakis czas temu...

ej, dobra, on po prostu tworzy tresci dla gimbazji....
M.....o - @LlamaRzr: ja w ogole mialem wrazenie, ze on jest jakis chory. naprawde az ...
@MirekWyznajeAnonimowo: Po prostu dwa kanały, jeden "komediowy", drugi od vlogów, inna sprawa że Beczka jest nudna od dłuższego czasu.

Był z Kasią, rozstał się i tyle, teraz może "przyjaciele", nie wiem, nie wgłębiam się w temat bo to i tak było szukanie znowu atencji na YT z powodu natrętnej publiki.
@LlamaRzr: nie wiem, chyba nie jestem grupa docelowa. odczuwam zazenowanie jak to ogladam. zreszta podobnie mialem z cieszacymi sie przeciez ogromna popularnoscia tymi dwoma typami co siedzieli z twarzami w obiektywie i sobie 'smieszkowali' na jakies biezace tematy rechoczac na sile wzajemnie ze swoich 'zartow'...lekko stronniczy! o, o tym mowie. czy na przyklad 'niekryty krytyk'. ale z jakiegos powodu, wlasnie tego typu humor wydaje sie byc przyjmowany bardzo dobrze ¯\_(ツ)_/¯
ps.
@LlamaRzr: to ciekaw jestem jak im sie ten biznes kreci. bo skoro gosc dlugi czas stylizowal sie na tresci takie 'ambitniejsze' i chyba tym sie zajmuje to ich przedsiebiosrtwo, to na cholere pcha sie w gimbohumor? chodzi o czysty biznes? dywersyfikacja przychodow? ale czy to znaczy, ze ten biznes produkcyjno-reklamowy w japonii nie absorbuje ich wystarczajaco albo nie generuje wystarczajacych zyskow? dziwne. no bo jednak gosc juz chyba jest po 30
@MirekWyznajeAnonimowo: Biznes no to chwilowo się nie kręci bo korona w tej Japonii mocno. A tak, no to jego główny kanał był swego czasu swoistym portfolio i stąd myślę poszły filmy sponsorowane i pewnie też zlecenia od klientów w Japonii.

Zapytaj Beczkę to, wydaje mi się, tylko oddzielna sprawa która jest kompletnie z tym niepowiązana, wiec jest w stanie prowadzić obydwa te kanały. ¯\_(ツ)_/¯