Wpis z mikrobloga

Kurde no, nie dość ze ronaldinho nie chce się sprzedać to jeszcze ktoś cenę o 100k daje zawsze niższa niż ja. Niby fajnie bo trafiłem mega kartę a z drugiej strony to czekanie aż się sprzeda by zrobić nowy skład to potrafi irytować. Co robić mireczki? Myślałem ze już jest mega ludzi którzy sraja hajsem i to nie będzie problem.
#fut
  • 22
@Rumbago: chłopie, masz skald w głowie ułożony i co do coinsa ze sprzedania karty. Ona nie chce zejść i zbijasz cenę, za 1,5h wystawie ja za 9,7kk. To będzie już 1kk od kwoty jaka bym chciał dostać mniej. Swoją droga moza jakoś sprawdzić za ile dana karta się sprzedaje, jakiś wykres czy coś? Bo Futbin pokazuje tylko za ile dana karta w danym momencie była wstawiona.
@sulek1124: szczerze? gdybym taką kartę trafił to by mi pała stała nawet gdybym miał ją sprzedać o bańkę taniej. pokombinuj coś ze składem i nie narzekaj, bo trafiłeś taką kartę, jakiej chyba nikt na tym tagu przez 2 lata nie trafił. trafiali tu totsy ronaldo za 7 baniek ale optimusa wartego 10 bomb jeszcze nie. ja się cieszę ze swojego składu wartego na chwilę obecną 2.7kk a ty za tego ronaldinho
@ellenfelek: mi od momentu trafu stoi non stop. Wiem, zrobię próbę za 9,7kk potem stopniowo zjadę do 9kk i myśle ze za tyle się sprzeda. Albo zaraz #!$%@? za 9kk i może się uda i coś się w tej kwocie ulepi. Człowiek by se pograł już.
@Prince-Kapi27: Przede wszystkim przez brak SBC o ikonę. W fut19 miałeś SBC o daną ikonę i ceny wysokich ovr przez prawie całą grę utrzymywały wysoką cenę, a tutaj przez brak opłacalnych SBC ceny leciały na łeb na szyję. Dopiero teraz dali kilka interesujących kart, gdy ta gra już prawie umarła. Widać to choćby po tagu, że wiele graczy, która udzielała się na początku fut20 już w tę grę nie gra.

Nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sulek1124: w przypadku karty która się sprzedaje chyba sporo mówi? Nie mówiąc już o tym że większość ludzi wystawia karty po cenie jaka widzą na rynku. No ale sorry ja nigdy takiej karty w Fifie nie trafił. Więc #!$%@? wiem