Wpis z mikrobloga

@doktoroetker: jeżeli chcesz podstawowa wersje to najszybciej będzie zamówić ze sklepu online dużo firm ma je na magazynie. Jeżeli chcesz inna konfiguracje niż podstawowa to albo znajdziesz pojedyncze sztuki albo będziesz musiał czekać 4/8 tygodni obecnie.
@k4cz0r: true, zadzwoniłem właśnie do Cortlandu i potwierdził mi taki stan rzeczy. Może nie 8 tygodni, ale na pewno trochę trzeba poczekać. "Premium reseller" - zajebiste premium jak nie mają tylko podstawowe wersje laptopów na stanie a 32gb już nie :D
@k4cz0r: a w ogóle jak jest uregulowana sytuacja z dystrybutorami w Polsce? Z tego co wiem to Apple nie ma żadnych oficjalnych sklepów a tylko resellerów. W przypadku naprawy, wymiany - nie będzie problemów?

Druga sprawa z nieautoryzowanymi dystrybutorami (tak jak np. pcoutlet) - jak to wygląda w ich przypadku? Orientujesz się?
@doktoroetker: są jeszcze tańsi np. ikomp na Allegro. Kupujesz sprzęt całkowicie nowy, ofoliowany, jeżeli coś nie gra zwracasz, masz na to 14 dni. Gwarancja normalna Apple po aktywowaniu sprzętu czyli 1 rok i gdziekolwiek na świecie będziesz lub w Polsce to czy w idream, ispot itd. możesz oddać na gwarancje.