Wpis z mikrobloga

@Metiu1231
@JETgum
No nie wierze! Rozumiem, że gość troche tych dziennikarzy wypromował, ale #!$%@?, co w nim niby takiego zajebistego? Pijackie historyjki wyssane z palca zazwyczaj? Jak mnie to #!$%@? xD na zachodzie z takiego lumpa to by wszyscy mieli beke i nikt go by powaznie nie traktował. A w Polsce jak w lesie. HEHE BO ŚMISZNIE GADA. No fajnie. Oprocz historii o innych chlejusach to nic ciekawego co chociaz koło prawdy
@FanaticoRosso1910 nawet kiedy w ostatnim Hejt Parku zaaferowany widz wytknął gównoprawdę w anegdocie Zarzecznego, Stanowski powiedział, że jego opowieści należy traktować z pewnym przymrużeniem oka.
pamiętam komentarze pod poniedziałkowymi felietonami Zarzecznego, które, poza standardowym trollingiem, zwykle merytorycznie wytykały gościowi luźne podejście do faktografii.

to ja się pytam - na #!$%@? nam takie dziennikarstwo, w którym więcej jest bajkopisarstwa i gawędziarstwa niż mówienia prawdy i rzeczowego przygotowania? niechby ten Zarzeczny sobie pisał książki
@Metiu1231: Wzór niezdrowego trybu życia, nawet na tych zdjęciach - ciastka i piwo. Widziałem go kiedyś w chińczyku i już wtedy sprawiał niezdrowe wrażenie, ledwie siedział, sapał, na stole oczywiście piwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FanaticoRosso1910: Nie chodzi o to, że śmiesznie gadał, tylko o to, że był piekielnie inteligentny i nie raz, tylko po to żeby zmusić ludzi do myślenia, rzucał kompletnie inne spojrzenie na jakąś sprawę niż takie, które mieli wszyscy (nie rzadko i on sam). Miał charakter, którego po prostu brakuje dziennikarzom, którzy poklepują się po plecach, każdy mówi identyczne rzeczy i w żaden sposób nie kontrowersyjne, żeby tylko nikt źle nie spojrzał