Wpis z mikrobloga

Proboje uruchomic apke na serwerze jboss , wszystko ladnie zainstalowane , jak robie systemctl start wildflie i chce odpalic apke w inteliJ to wyskakuje ze port 9990 jest w uzyciu i wywala , jak wylacze wildfly to wywala taki blad :

Failed to read or configure the org.jboss.logmanager.LogManager
java.lang.IllegalArgumentException: Failed to instantiate class "org.jboss.logmanager.handlers.PeriodicRotatingFileHandler" for handler "FILE"

i komunikat

Application Server was not connected before run configuration stop, reason: Unable to ping server at localhost:8080

Ktos cos bo juz nie mam sily na ta jave :(

#programowanie #java
  • 28
@LazyInitializationException: Linux? sudo netstat -tulpn powie Ci co słucha na którym porcie. Znajdź i zabij proces który zajmuje Ci 9900.
a jeśli masz wildfly w dockerze, to ono uderzając do localhost uderza do kontenera dockerowego a nie do Twojej maszyny, miej to na uwadze. ale nie wiem czy to istotne tutaj, tak tylko wspominam :)
@Kamilex97: Jasne że możesz tylko nie umiesz skonfigurować a zarządzanie embedowanym serwerem jest łatwiejsze. Tylko że ja nigdy nie pracowałem z inny serwerem aplikacyjnym niż Glassfish, więc ja wiem jak jego skonfigurować a nie jbossa.
@Kamilex97: No ale jesteś właścicielem folderu z glassfishem jako użytkownik, bo jeśli nie to czemu root ma nim być? No i nie wiem czemu wziąłeś tego glassfisha, przecież radziłem ci wziąć embedowany serwer.