Wpis z mikrobloga

Cześć, jakieś rok temu wkręciłem się dość w robienie zdjęć i obróbke ich. Pierw kupiłem kompakta, bo telefon miał niezbyt dobry aparat, a jakiś czas temu przesiadłem się na bezlusterkowca, bo kompakt przestał mnie zadawalać. Staram się robić coraz lepsze zdjęcia (choć nie zawsze uzyskuje efekt, którego oczekuje) i brnąć dalej w tym kierunku. Chciałbym się podzielić z wami moimi zdjęciami, chętnie wysłucham od Was jakichś rad lub po prostu konstruktywnej krytyki.
Tutaj dla chętnych podaje mój instagram
#fotografia
kopik32 - Cześć, jakieś rok temu wkręciłem się dość w robienie zdjęć i obróbke ich. P...

źródło: comment_1584615382wX4BDV0Ap3ygedeiP2Cl27.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kopik32: Ciemniejsze zdjęcia, te w nocy wychodzą Ci sztosik. W zdjęciach gdzie jest dzień i światło trochę brakuje głębi na etapie obróbki. Ale ogólnie bardzo miło się ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emcter: Dzięki! Właśnie próbuje pracować nad tą głębią i nie do końca wiem jak to osiągnąć, ale będę ogarniał jakieś tutoriale czy artykuły.
  • Odpowiedz
@kopik32: Może ja dziwny jestem ale co Wy wszyscy widzicie w tym instagramie? Zwłaszcza osoby aspirujące do miana fotografa. Co to za przyjemność oglądać zdjęcia w tak kiepskiej rozdzielczości? Chcesz się pochwalić zdjęciami to wrzuć je gdzieś gdzie będzie można je rzeczywiście obejrzeć. :-)
  • Odpowiedz
@sedros: Wiesz, ja nikogo nie będę przekonywał. W chwilę możesz znaleźć ciekawe zdjęcia. Na pewno atutem jest szybkość i popularność.
Ja sam tam wrzucam raczej zdjęcia z telefonu ʕʔ
  • Odpowiedz