Wpis z mikrobloga

Cześć, bez zagłębienia tematu kupiłem klawiaturę Genesis Thor tlk 300 do grania głównie w Warzone na PS4. Co się okazało nie jest kompatybilna (rozłącza się i łączy ponownie co kilka sekund) a kupno adaptera trochę mija się z celem.
W związku z tym mam dwa pytania.
Czy jest jakaś opcja żeby jednak ją podłączyć do konsoli aby działała?
No i jeśli nie to jaką klawiaturę tak do 200 polecacie do ps4?

#ps4 #klawiaturamechaniczna #genesis #warzone
  • 11
@Olo95: miałem ten sam problem z tą klawiaturą nie działała w ps4 , potem razera ornate tez chcialem podlaczyc i nie dzialala i na koniec kupiłem jakąś za 40zł w media expert i śmigała idealnie jak grałem w fortnite, nie potrzeba jakiejś super klawiatury szczególnie jak ma być tylko do ps4
@Olo95: miałem to samo, tzn zdążyłem zadzwonić na infolinię do mediaexpert i odkręcić wszystko, bo jeszcze nie była wysłana. Teraz kupiłem sobie używkę G413. Nigdy więcej taniego sprzętu :/
@kuba8998: A ja dziś odesłałem klawiaturę o której pisałem i zamówiłem Savio Tempest RX. Na 100% będzie działała. Budżetówka ale powinna śmigać :)
@patryk-borowski: @Adammmmmmmm: Szczerze mówiąc jest dobra. Co prawda nie mam porównania do innej klawiatury mechanicznej ale na tej mi się zarówno fajnie gra jak i pisze (bo używam jej i do PC i PS4). W każdym razie nie żałuję zakupu i nie planuję jej wymieniać na inną póki będzie żyła.
Mam tą na czerwonych przełącznikach.