Wpis z mikrobloga

Oglądaliście ten nowy odcinek Tromby ? Tam jest taki moment kiedy on stoi z tą swoją dupeczką i mówi, że musi zadzwonić a ta dupa mówi zadzwoń do "Twoich" znajomych. To świadczy, że dalej nie przepada za ekipą i pojechała tylko dlatego żeby się pobawić, raczej nie wierze że musiała za coś płacić także darmowe wakacje i to w stanach to chyba każdego przyciągną. Oprócz tego ta dziewczyna jest strasznie irytująca, nie dość że przez te tatuaże, dziwne kolczyki, mocny makijaż kompletnie nie da się na nią patrzeć to prawie w każdym odcinku na którym się pojawia świeci ciałem - a to chodzi bez stanika (jak Marta podczas finału), a to się nagle ubiera. To jest trochę nie na miejscu, zwłaszcza że ogląda to dużo dzieciaków. Może tego aż tak bardzo nie widać ale jednak nie powinno być takiego czegoś w filmach. Moja dziewczyna to by mnie zabiła gdybym wrzucił taki filmik do sieci, gdzie coś jej widać, nawet na fejsa. I chyba nie tylko moja. Ale czego się nie zrobi dla wyświetleń, popularności i kasy. Ona jest z tych osób, które idą tokiem myślenia - nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili.
#friz
  • 7
@Bunsen: najbardziej mnie #!$%@? w ludziach jak są zwykłymi szaraczkami, a przez znanego/znaną partnera/partnerkę nagle #!$%@? wielkie gwiazdy. Pół roku temu kim była ta cała Marcysia? Nikim. Chłopu z #!$%@? robi śmigło i się zakochał, rozejdą się a ona nadal będzie korzystała z tego że miała znanego chłopaka ( jej instagram ma z 700k obserwujących .. ). A ten piszczący różowy pet to już w ogóle ustawiona. Tak jak kolega wyżej
@Bunsen: W to że nie musiała płacic za ten wyjazd do Stanów to wątpię bo takiemu Frizowi ona nic nie daje, a podejrzewam że to właśnie Friz większości zapłacił za ten wyjazd, osobom które mu pomagają w jego kanale, a taka Marcysia to jest tylko dziewczyna Tromby więc albo Tromba za nią zapłacił albo ona sama
@Bunsen: ona się bardzo zmieniła, zaczęła gwiazdorzyć. Poza tym na początku pojawiała się w filmach ekipy, teraz mniej. Pewnie komuś nie spodobało się, że jest tak często na filmach i że robią z niej kolejnego członka ekipy. Widać na tych filmach z USA że ona w ogóle nie trzyma się np. z dziewczynami tylko chodzi ciągle na Trombą jak jego cień. Wydaje mi się, że on też ma jej powoli dosyć.