Wpis z mikrobloga

Warto kupować na promce AC? Którą część jak w żadną nigdy nie grałem?
Jaką strzelankę kupić na singla? Kiedyś CoD / Battlefield lubiłem pograć, brać FarCry 5 czy jakieś inne propozycje?
Która samochodówka do pogrania jak lubi się arkadowe w stylu starych NFSów?

#assassinscreed #steam #gry #gog #pcmasterrace
  • 13
@Lewo jeśli w żadną nie grałeś nigdy i nie interesuje Cię fabuła pozostałych części to pewnie najlepiej będzie zagrać w dwie najnowsze wersje. Jeśli lubisz klimat piratów polecam IV a jeśli lubisz wiktorianska Anglię i akcje która dzieje się w mieście to polecam Syndicate
Warto kupować na promce AC


@Lewo: warto, ale jest haczyk.

1. AS 1 - orginał - trza ograć bo wiadomo, wstęp do epopei o asasynach - tylko, że jednak nudna na obecne standardy
2. AS 2 - pozycja obowiązkowa
3. AS Brotherhood - patrz pkt. 2
4. AS Revelations można sobie darować
5. AS 3 Nuda poza głównym wątkiem, ale wprowadza dowodzenie okrętami wojennymi, imo najlepszy składnik tej części
6. AS
@Arcymag_Pozytyw: a jak porównanie AC Odyssey / Origins? BlackFlag ma spoko cenę, chociaż mam nowego kompa i pograłbym w coś co wygląda w miarę nowocześnie :D

FarCry5 chyba zagram, mi trójka się podobała, chociaż robiła się powtarzalna po jakimś czasie.

@HanAssholeSolo: ogólnie celuje w coś "trafiającego do mas" niż trzymające się rdzenia/klimatu pierwszych części.
Zastanawiam się nad BlackFlag / Origins / Oddyssey bo mają najwięcej pozytywnych recenzji. W dwójkę bym
W dwójkę bym zagrał, ale chyba najpierw bym przetestował coś z nowszą grafiką.


@Lewo: gdyby nie dwójka to nikt by dziś nie dawał #!$%@? na serię AC, ale fakt graficznie na chwilę obecną słabiutko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewo: wspinać można się wszędzie i po wszystkim praktycznie, skradanie też jest choć mniej niż w klasycznym AC, postawili w tej części bardziej na tryb RPG. Ale szczerze mówiąc to gra się przyjemnie choć to nie jest to samo co w AC 3 czy black flag
@Staffelei raczej dłużej chcę pograć, a nie wiem do kiedy promka. Zastanawiam się też nad dołożeniem do rdr2, ale ostatnio mam krótkie posiedzenia przed kompem więc raczej coś fun to play typu AC oddyssey