Wpis z mikrobloga

O co chodzi z laptopem, bo jak jest włożona bateria (która jest do wymiany bo w ogóle nie trzyma i nie ładuje) to po kilku minutach się wyłącza nawet podczas testów ram i hdd w biosie natomiast jak wyjmę baterię i laptop chodzi na samym zasilaniu to wszystko jest ok? Czy jest szansa że to tylko bateria a nie coś z ładowaniem? #komputery #laptopy
  • 17
Z tego co dokładnie zauważyłem to jak podłącze laptopa do zasilania z włożoną baterią to kilka sekund ładuje, przestaje ładować na dwie sekundy i znów kilka sekund ładuje i tak z 10 razy i później się wyłącza. Widać nawet że na pasku zadań ikona baterii się zmienia.
@PITERV: ogólnie to chu.. wie, musiałbyś to samo pytanie zadać serwisantowi laptopów - na mirko takich raczej nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak jest to zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymiana baterii może pomóc ale niekoniecznie

pytanie kontrolne: wyłącza się jak jest włożona bateria + ładowarka?
Ładowarka + włożona bateria - wyłącza się.
Ładowarka bez włożonej baterii - działa
Sama bateria - bedę sprawdzał pojutrze jak kupie nową bo ta kompletnie zdechła.
Wymienić bym umiał, tylko że nowa bateria 75zł. więc nawet nie wiem czy warto się w to bawić. Obudowa bardzo mocno się trzyma bo chyba jest sklejona. Z tego co mi wiadomo to jak wymienie te ogniwa to jest jeszcze problem z kontrolerem które będzie pokazywał złą pojemność.