Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, pytanie mam, nie wiem czy mądre czy głupie...
Gram w Wiedźmin 3: Dziki Gon w ramach Gamepass na Xbox. Chciałbym kupić sobie wersję cyfrową GOTY. Czy po instalacji wersji GOTY nie utracę dotychczasowego stanu gry w Dzikim Gonie? Czy żeby grać w dodatki (Serce z kamienia i Krew i wino) muszę przejść najpierw Dziki Gon? Jak to wygląda?
#wiedzmin #wiedzmin3 #xboxone #xbox #gamepass #witcher
  • 6
@fly_ GOTY to osobna wersja, nie będziesz miał łączonego save wersji z game pass i GOTY więc polecam żebyś od razu ogarnął sobie GOTY.

Niby nie musisz do końca przechodzić, ale dodatki są tak zrobione, że trzeba mieć ok 30lvla na pierwszego questa z nich, więc chcąc nie chcąc będziesz już blisko końca kampanii.
@Parkero: mam już 19lvl w Dzikim Gonie (na Game Pasie). Nie chce od nowa przechodzić Dzikiego Gona żeby zagrać sobie w Serce z kamienia i Krew i wino. Co robić?¯\_(ツ)_/¯
@fly_: są dwie opcje, albo dokupujesz same dodatki osobno i wtedy masz kompatybilmy save, albo konczysz grać na wersji z gamepassa, a potem instalujesz wersję GOTY , zaczynasz nową grę i dajesz, że chcesz zacząć od dodatku Serca z Kamienia i wtedy dostajesz postać na 30 poziomie z podstawowym ekwipunkiem. Punkty umiejętności sobie sam rozdajesz w co chcesz.