Wpis z mikrobloga

Jaki najlepszy launcher żeby dzieczyna mogła sobie ze mna pograć ? Niżej wyczytałem, że albo crystal albo sklauncher albo tlauncher, i żeby działał na macbook'u i jednoczesnie zbey nie bylo problemów z grą na serwerze ( ja mam premium normalnie)
I do tego jaki hosting najlepszy żeby pograc we dwóch.
ewentulanie gdzie kupic po taniości jakies uzywane konto zeby se tylko pograc
#minecraft
  • 9
  • Odpowiedz
@IchigoYo: Serio, wydaj te dwie stówki na dwie legalne kopie na stronie Mojangu i miej z głowy. Minecraft to gra na długie lata, o czym pewnie już sam wiesz, więc to nie boli w porównaniu do tytułów ogrywanych raz i rzucanych na półkę.
  • Odpowiedz
@Redwood4413: no własnie widze xD. jedna osoba na serwerze i jest przekroczony 1522 / 1024 Ram, pospieszyłem sie ;/
dałem pakiet na 10 slotów więc dziwne no ale sie nie znam za bardzo, cos innego polecasz ?
  • Odpowiedz
@IchigoYo będę chyba na craftserve kupował następnym razem, jeśli czegoś innego nie znajdę ale do tego hostingu też będę jestem pewny. Zauważyłem że ostrzeżenia są tylko od cpu więc jak będziecie razem chodzić po świecie to powinno być dobrze, no i spróbuj też ustawić level-distance tak gdzieś na 9-10 żeby trochę odciążyć.
  • Odpowiedz