Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki!
Czy jest ktoś, kto mógłby się ze mną podzielić spotify lub tidal? Oczywiście dołożę się.


Od grudnia korzystałem z oferty @anetelka. Zapłaciłem jej za 3 miesiące. Wszystko działało, chciałem z nią potwierdzić płatność na kolejne miesiące, ale zero odzewu. Na szczęście zapaliła mi się lampka i postanowiłem nie robić przelewu za kolejne miesiące, dopóki się nie odezwie do mnie. I całe szczęście. Oszustka jak nic. Nawet pisałem jej, że w razie gdybym zalegał z opłatami, żeby dała mi znać itd. Pewnie poleciał od niej darmowy voucher na 3 miesiące, za który zgarnęła kasę i potem cisza. Oto dowód jakby co:
pablito1988 - Czołem Mireczki!
Czy jest ktoś, kto mógłby się ze mną podzielić spotif...

źródło: comment_1584357115BIvYad30SX2brtffliQQ8g.jpg

Pobierz
  • 29
@WykoplayerSsie: Mam ciekawy pomysł. Na naszym krajowym super portalu zakupów z super prowizją są oferty 3,6,12 miesięczne. Możemy zebrać grupkę i np. co kwartał każdy z nas kupuje kolejne "konto" :)
Z tego co czytam da się na nich robić "rodzinne-dzielenie". Wychodzi mega taniej niż opłacanie "normalnego" abo.
@pablito1988: ja również byłem w rodzince u tej pani tylko, że ja dostałem info prawie miesiąc temu o usunięciu mnie z rodziny, tak jak przedmówca napisał, probowałem się skontaktować w celu potwierdzenia dalszej współpracy i zero odzewu. Widzę, że narobiła X profili na darmowe trzy miesiące i przycięła ładną ilość osób ;)
@pablito1988 halo halo, ja również z rodzinki wspomnianej pani, jakbyście coś organizowali to proszę o kontakt, chętnie bym się zarodzinował na dłużej, bez takich akcji.
@dopebonner jak ja teraz założę rodzinkę to wszyscy będziecie musieli udawać że mieszkacie w Indonezji, także liczę na kogoś innego. Ale gorąco namawiam do założenia bo zwariuję bez tej głupiej apki.
Ok Panowie, mogę sprobować się tym zająć. Ale dopiero w przyszłym tygodniu, bo niestety pracuję dużo teraz i mam masę projektów na głowie. Czy na pewno mogę na was liczyć i zaufać wam, że nikt w kulki nie poleci? Ja sobie zautomatyzuję opłaty i postaram się napisać bota, który będzie wam przypominać o przelewach.