Wpis z mikrobloga

#produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #ableton #flstudio #cebuladeals

Ktoś zainteresowany darmową licencją na Abletona Live Lite? Można ja uzyskać przegrzebując się przez apke iKaosilator, która ostatnio jest dostępna za darmo.

1. Ściągamy apkę na telefon:
https://www.musicradar.com/news/korg-makes-ikaossilator-free-for-ios-and-android-to-give-you-a-musical-way-to-occupy-your-mind?utm_content=buffer3a30f&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer-musicradarfb

2. Otwieramy i wchodzimy w Pliki (pierwsza ikonka z góry po lewej). Potem Create as Ableton Project -> Get Free Ableton Live Lite.

3. Wpisujemy email w okienko i otrzymujemy klucz ma email ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wołam: @mala_kropka
Pobierz f.....n - #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #ableton #flstudio #cebuladeals 

Ktoś ...
źródło: comment_1584353315MgvdVaBGMH42r80hP97XSA.jpg
  • 11
@pepushe: Lite chyba dają w gratisie chyba do wszystkiego co się da, ale dobra opcja na początek. Między lite a standard jest znaczna różnica bo jest limit ścieżek i pewnie podczas normalnej produkcji wyjdzie wiele innych ograniczeń. Standard od suite różni się głównie wtyczkami. Imho najlepiej kupić suit- dużo przydatnych wtyczek, ciekawe banki z dźwiękami, max for live itd.
@Brocoli: osobiście korzystam z suite i pracuję za pomocą hardware'u także siłą rzeczy nie utylizuje wszystkich dostępnych narzędzi ale po prostu zastanawiałem się co i jak. dziękuję za odpowiedź ʕʔ
@flown: kurde ja bym chcial ( ͡° ʖ̯ ͡°) stare licencje ktore dostalem przy zakupie nanonkontrolera juz nie do odnajdzienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktos ma iOs i chce wspomoc mirka?