Wpis z mikrobloga

@Hand_Solo: Liczę na to. Jestem ciekaw czy pobili go za samochód, czy zwyzywał od parchów niewłaściwą osobę na ulicy.
Do tego czy zmienią klasyfikację z "pobicie" na "pobicie ze skutkiem śmiertelnym".
Marka mi szkoda, ale winię za to GATa i innych, którzy mieli z nim kontakt a zamiast mu pomóc próbowali się na nim lansować.
@Mala_Kozka: GAT to taka sama ofiara ezoświatka, jak Marek. Gabriel jest... dość wolny i też jest schizofrenikiem. Też nim manipulują i próbują wykorzystać.
Myślę, że teoria z autem najbardziej prawdopodobna, bo samo auto zniknęło po pobiciu z relacji. Mam nadzieję, ze policja wyjaśni tę sprawę i winni dostaną zasłużoną karę. Tu wystarczył jeden cios w brzuch. Ehhh... Przykro nawet o tym pisać.
@alphabeta: nie wiem. On ma problem z odczytaniem liczby widzów z licznika. Ja wiem, że leki tłumią, ale on jak leków nie brał zachowywał sie podobnie. Coś mnie się fu nie klei w tej opowieści.
@alphabeta: najlepszy Gabriel był 2 lata temu. Jakość nagrań "ziemniak" i na żywo tłumaczył ruski net, z komórkową ziemią i ludźmi-krabami. Niezwykle doświadczenie.
@perasperaadopelastra: może i tak, teraz się zachowuje jak opóźniony. Widocznie mózg się ugotował pod czapką z folii ( ͡° ͜ʖ ͡°)