Wpis z mikrobloga

A u mnie w #pracbaza standardowo , szefowie się wykpili i siedzą w domu , zarząd i biuro praca w domu , kierownicy urlop, a produkcja musi pracować. W odwecie walimy w #!$%@? cały dzień, i nic nie robimy.
  • 22
  • Odpowiedz
@Nodd: czlowieku, a co maja zrobic, zamontowac ci tasme w sypialni bys dalej pracowal? Wyobraz sobie, ze u mnie w biurze 50% przeszlo na zdalna, siedza w w domu, ale dalej trzaskaja taski jakbysmy razem w pokoju pracowali. Nikt sie nie #!$%@?. Tez mam szanse sie zarazic, mimo pracy biurowej,ale calej gospodarki nie zatrzymasz. To co robicie - czyli #!$%@? sie- jest najgorsza opcja bo nie dosc, ze mozecie sie
  • Odpowiedz
  • 1
@Vittel: To mała firma na zasadzie januszex. Co mogą zrobić ? Choćby kupić płyn do dezynfekcji, skoro cześć pracowników może pracować bezpiecznie w domu , to może warto by zadbać i o resztę. Ale nie lepiej #!$%@? do domu i mieć wszystko w dupie.
  • Odpowiedz
@Nodd: i co ci da płyn do dezynfekcji jak na produkcji nie przewijają się różni ludzie jak na przykład w sklepie. Po tym co piszesz jasno widać dlaczego kierownik jest kierownikiem, a ty siedzisz na produkcji w jak to nazwałeś januszexie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wist: gdyby tak było jak mówisz nie widział bym w tym nic złego , ale produkcja ma kontakt z magazynem , magazyn odbiera i wysyła. Często gęsto przyjeżdża kurier, lub coś większego z i po towar, dodatkowo nie wiesz czy współpracownik nie miał z kimś kontaktu , nie wiesz i już wiec zapobiegasz myjąc ręce, ale środek do dezynfekcji by się przydał. Nie mówimy tu o mojej pozycji czy jestem
  • Odpowiedz