Wpis z mikrobloga

@its_all_in_the_game @ozzi91 @Geneksix po rozegraniu 17 meczów Alexem Sandro jestem w stanie powiedzieć coś więcej. Sylwetka na boisku jest w porządku, nic więcej, pod tym względem Mendy dużo lepiej się prezentuje, główki to nie jest jego mocna strona. Odbiory piłki: bardzo dobry. Silny, szybki. Lepszy od Mendy'ego. Fajnie asekuruje ŚO, coś jak Zambrotta u mnie. Mendy tego nie robił. Często sam przecina podania, które sam ma na dobrym poziomie, nie mam zastrzeżeń, czuje się pewnie z piłką przy nodze. Brakuje tych 5/4 jak u Mendyego, ale nie zalicza strat pod presją. W ataku jest mniej przydatny że względu na 3*sztuczek, ale drybling sam w sobie ma w porządku, jest zwinny i szybki. Także całokształt ocenilbym na 8/10, tak jak w tym momencie Mendy to jest 7/10. Wielkiej różnicy nie ma, ale jest pewniejszy na tej obronie.
#fut
  • 9
@Krystiaaano98 no ja dzisiaj zacząłem robić swapy, przez 2h bez opóźnienia zrobiłem francuska i 3/4 włoskiej, zaczęło się opóźnienie to nagle gra się wieszała na 5 sekund i jak na przyspieszonym ruszała to się okazywało, że przeciwnik idzie sam na sam z bramkarzem albo że już jest bramka. Generalnie skandal, fakt, ze tydzień temu było lepiej ale nie będę czasu tracil żeby co tydzień liczyc, że będzie dobry gameplay.
@Krystiaaano98: A grałeś Tellesem HL? Bo ten zjada Mendyego i innych LB w obronie i ataku, w samym ustawianiu i odbiorach, podania też ma mega. Zwykłego Sandro połyka tak, że nawet nie musi go gryźć, nie robiłem tego Sandro Moments, bo jak zwykły ustawia się #!$%@? to ten może mieć podobnie, a na razie Telles sprawuje się bardzo dobrze. Spróbowałem innych LB w grze robiąc swapy i wolę wpuścić Tellesa na