Wpis z mikrobloga

Witam ponownie!

Kupiłem rolki seba high light rozmiar 41. Po testowaniu ich 30 min w domu stwierdzam, że muszę je zwrócić do sklepu gdyż uwierają mi stopy od strony zewnętrznej (odstająca lekko kość małego palca). Liner zintegrowany więc na rozbicie nie liczę.

Tu pojawia się pytanie. Mam możliwość zwrócić je do sklepu lub wymienić na jakieś inne. Może twister edge też rozmiar 41 jak mówicie?

Możecie polecić jakieś rolki, które mnie nie będą uwierały w tamtym miejscu? Czy dać sobie spokój z takim dobieraniem i po prostu pojechać do sklepu np. do zicoracing i dobrać coś na miejscu?

Wołam tych, którzy komentowali mój wpis.

#rolki #slalom @TesknieZaKotem @4x80
  • 12
Liner zintegrowany więc na rozbicie nie liczę.


Rozbije się, grzać, kopyto czy czymś innym.

Możecie polecić jakieś rolki, które mnie nie będą uwierały w tamtym miejscu?


FR1,Next.

@Testujezycie:
stopa haczy o korpus


Zasznuruj od trzecich dziurek, a jak trzeba odkręć ten boczny zderzak i zobacz czy lepiej.

ten plastik trudno mi sobie wyobrazic jak sid rozbija


Stary nie takie rolki się rozbijało. Miałem podobne, założyłem trzy pary skarpet plus plastry w uwierającym miejscu, buty na szynach do piekarnika i potem na gorąco zawiązane do oporu i po kilku razach jak ulał. Ale najlepiej kopytem.

@Testujezycie:
@4x80 powiem Ci, ze wkladanie rolek na gwarancji do piekarnika brzmi szalenie :D
Maja zintegrowany liner, on chcąc nie chcąc też by był w tym piekarniku.

Chyba pojadę do tego zico i mi pomoże dobrać jak ci zwrócą pieniądze.

A Ty, brzmisz jakbys miał dużo wspólnego z rolkami. Handlujesz albo coś ?
@Testujezycie: Akurat mam rozmiar 42/43, który mi pasuje idealnie, a mierzyłem 43, ale rozmiar jest mało ważny - długość wkładki najlepiej mówi jaki but mniej więcej jest. Ja rolki 2h wybierałem
@isamaul czyli Ty normalnie w sklepie kupowałeś ?
Ja wzialem wg dlugosci wkladki i moim zdaniem nie trafilem. 2x po 30 min jezdzilem po domu :D Maja wade fabryczna mam nadzieje, ze mi z tsgo powodu nie beda robili problemu
@Testujezycie: Jak coś mocno uwiera, to na siłę nie warto kombinować z dopasowywaniem. Każdy ma inne stopy i czasami jakieś rolki do nich po prostu nie siądą. Bez przymierzenia innego modelu nie dowiesz się czy Ci będzie leżeć, więc albo testuj wysyłkowo, albo przejdź się do sklepu stacjonarnego.
powiem Ci, ze wkladanie rolek na gwarancji do piekarnika brzmi szalenie :D


@Testujezycie: Ja tego nie proponuję tylko mówię jak się robi. Fachmany właśnie w specjalnym piecyku to robią, a odbarczanie chyba też słyszałeś.

Zresztą sobie przypomnij co pisałem, że czemu takie rolki skoro teraz świat rolkowy poszedł do przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)