Wpis z mikrobloga

Motomirki ma ktoś z Was kask Shark Spartan albo Airoh st501? Poradzicie co wybrać? Stoję przed trudnym wyborem, wykonanie jest na podobnym poziomie, bardziej podoba mi się malowanie Airoha, ale ponoć Shark jest dość cichy i ma dużą blendę.

#motocykle #motomirko
  • 10
  • Odpowiedz
@321_654: Blenda w Spartanie jest rzeczywiści bardzo duża, nisko się opuszcza. No i ma bardzo prosty mechanizm, więc raczej ciężko zepsuć. Czy jest cichy to nie wiem. Chyba nie ma cichych kasków, i tak na dłuższe trasy zakładam stopery.
  • Odpowiedz
@321_654: Na górze na środku jest, bardzo łatwo znaleźć podczas jazdy. Szybka dość szczelna, a jak się jeszcze wysunie ten dzióbek pod szczęką, to praktycznie nic nie wieje.
  • Odpowiedz
@321_654: mam spartana.
Glosnosc - nie ma cichych kaskow ale mam wrazenie ze poprzedni shei byl bardziej wygluszony. I tak jezdze ze stoperami wiec nie przeszkadza.
Komfort - bardzo fajny kask, zapiecie DD, miejsce na okulary, blenda spoko, nie za ciemna, nie za jasna. Czasem mi swiszczy pod niektorymi latami przy woekszych predkosciach.

Ogolnie za te pieniadze (ok 1500zl wtedy) to rewelacja. Porownujac np z Shoei bedzie pew ie troche
  • Odpowiedz