Wpis z mikrobloga

@ignore48: Ok, to wracaj do czytania Gazety Polskiej, tam są same rzetelne informacje. Nie zapomnij też obejrzeć partyjnego biuletynu o 19:30 w TVP, to też zupełnie bezstronne i rzetelne źródło samej prawdy.
  • Odpowiedz
Przecież napisałem, że wszystkie


@ignore48: Do wszystkich gazet zaliczają się także partyjne biuletyny pokroju Gazety Polskiej, więc stwierdziłeś tym samym, że są one bardziej rzetelne od Wyborczej. Nie wiem kto inny, niż ślepy wyznawca partii rządzącej, mógłby takie rzeczy wypisywać.
Wyborcza, jak i każde medium, nie jest całkowicie neutralna i opowiada się po jednej ze stron sporu, ale pod względem jakości dziennikarstwa, debaty i rzetelności zdecydowanej większości artykułów jest w absolutnej
  • Odpowiedz
@ms93: Każdy myślący człowiek jest w stanie odróżnić stronnicze próby przedstawiania faktów i opinii w wyborczej od tego co jest w jakiejkolwiek innej gazecie. I nie mam tu na myśli polityki ale światopogląd. Nie muszę być zwolennikiem partii rządzącej żeby nie widzieć jaką krecią robotę wykonuje wyborcza. Tylko osoba sowicie opłacana lub zaślepiona ideologicznie jest w stanie wypisywać coś na temat wysokiej jakości, debaty i rzetelności dziennikarstwa w tym produkcie.
  • Odpowiedz