Wpis z mikrobloga

@Defender: czekam, aż to rakowisko zostanie zastąpione autonomicznymi ciężarówkami :)
Wtedy pewnie zaczną pracować przy załadunku, ale będą już wtedy dołączać do zespołów, którymi wcześniej gardzili, więc będą mordy trzymać w kubeł :)
@Maverq: jak na razie, to tiry próbowały mnie staranować na autostradzie a nie na odwrót.
spychanie na lewy pas zieleni bo #!$%@? się spieszy i zamiast poczekać z wyprzedzanie to #!$%@?, zephnie, bo jedzie 0,002km/h szybciej od drugiej cioty.
jedna taka #!$%@? już raz wyleciała z szoferki. Jechałem lewym pasem 3 pasmowej przelotówki. Zbliżałem się do skrzyżowania, kiedy #!$%@? sobie przypomniał, że w lewo musi skręcić. #!$%@? się przez dwa pasy
@Mecowaty: cóż mogę powiedzieć to bardzo niebezpieczne rozumiem twoje rozgoryczenie lecz nie wrzuca się wszystkich do jednego worka (nie bądź typowy #p0lak nie każdy kierowca to debil idiota śmierdziel i Bóg wie co jeszcze sobie sądzicie.
@Maverq: opisałem najcięższy przypadek.
Wymuszenia, blokowanie pasów, szeryfowanie na drogach to jest codzienność.
Każdego dnia przejeżdżam łącznie 140km i nie ma dnia, żeby czegoś nie #!$%@? na drodze.
Już #!$%@? wykazują się większą doza profesjonalizmu niż te niemyte i śmierdzące rodzyny z dupy