Wpis z mikrobloga

@Kylphi: Mi jest jeszcze bardziej smutno ostatnimi wydarzeniami w radiu.Szkoda teraz ilu słuchaczy odejdzie po odejściu Wojtka Manna.Ja nie mogę o tak wyłączyć Trójki.Mimo że słucham jej 2 lata z hakiem,to nie przestawię radia na żadną inną częstotliwość.Po pierwsze tak na prawdę nie ma żadnej normalnej alternatywy w eterze,a po drugie zbyt mocno się przywiązałem.Będę musiał słuchać coraz słabszej Trójeczki.Słucham sobie zagranicznych stacji prawie codziennie,ale poranku z Zapraszamy do Trójki nic
@Rzeszowiak2: Jeśli słuchasz ją tylko 2 lata to tak Ci powiem. Nie tracisz aż tak dużo. Najlepsze czasy wg. mnie to były czasy rządów Magdy Jethon (2010-2016), przed tym też było dobrze, ale tego nie pamiętam. Trójka teraz straciła dusze, po ponad 50 lat pracy spowodować swoim zachowaniem odejście jednego z najlepszych red. muzycznego, toż to strzał w kolano, jak nie w głowe (°°
@algus: Dwa lata jestem stałym słuchaczem,ale wcześniej zdarzało mi się sporadycznie włączyć Trójkę kilka lat wcześniej.Pamiętam Akademię Rozrywki z Andrusem czy jeszcze przed dobrą zmianą słuchałem regularnie Budzika.W pamięci mam też 50 urodziny radia,bo leciały wtedy na antenie i potem był Minimax z Wojtkiem chyba.To był z 7-8 lat temu,ale pamiętam to nieźle bo mam nawet książkę z okazji urodzin radia z autografami wielu dziennikarzy pracujących wtedy na Myśliwieckiej.Brakuje tam niektórych