Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: surowe podajemy max 3x w tygodniu :) zasada jest taka: im „brzydsze” mięso dla nas, tym lepsze dla kota. Ścięgna, przyrosty, mieso tluste. Pierś kurczaka jest złym przykładem, nie ma zbyt wielu wartości dla kota. Możesz podawać podroby, ale niezbyt często, pamiętając, że mają sporo witaminek. Kota nie możesz karmić samym surowym, które nie jest suplementowane przez chociażby taurynę, niezbędna dla życia kota. Surowe plus suplementy to tak zwany BARF,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@LewCyzud: XDDDDDDDD kurde, a my dawaliśmy psu przez 14 lat najtańsze puchy z biedry i żył, biegał, na nic nie chorował i miał #!$%@?

kot też od paru lat #!$%@? puchy z mokrym mięsem i nic mu nie jest XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Dine: to wy się sracie o jakość jedzenia a sami #!$%@? pewnie konserwy

ba #!$%@?, znam wielu takich co daje karmy za #!$%@? wie ile złotych a jakoś ich kot często u weterynarza ląduje XD zjeby
  • Odpowiedz
@lanekrasz:

ba #!$%@?, znam wielu takich co daje karmy za #!$%@? wie ile złotych a jakoś ich kot często u weterynarza ląduje XD zjeby

Niezły dowód na cokolwiek.

to wy się sracie o jakość jedzenia a sami #!$%@? pewnie konserwy

To niezła projekcja.

Jesteś takim skończonym ignorantem i wieśniakiem, że nawet nie jesteś w stanie przetworzyć informacji, że jakość karmy dla kota może mieć znaczenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kusy_: za to codzienne #!$%@? przez was samych wysokoprzetworzonych żywności to już jest git XDDD tak bo tylko zbożem karmie, wcale jej nie daje skrzydełek i nóżek od kurczaka

kociarze jprdl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dine: dobra idź kup karmę za 100 zł za kg i zryj gówno na obiad ignorancie, chuchacie na zwierzaki bardziej niż na swój własny żołądek
  • Odpowiedz
@lanekrasz: @lanekrasz: nie mam kota baranie i nie wiem czemu zakładasz, że źle się odżywiam. To znaczy wiem, jesteś kretynem.
PS nie każdy jest takim biedakiem, że jak kupi kotu karmę za 100zł/kg to będzie musiał jeść konserwy.
  • Odpowiedz