Wpis z mikrobloga

Zawsze robię duże zakupy w weekend, ale nie tym razem, prosto po noce odwiedziłem osiedlową #stokrotka z 5 osób na start, dosłownie pełne półki, jedynie mleka w kartonie było mało..papier, mąka, cukier, ryż, makarony(na promocji) no i ten najważniejszy( :D) papier toaletowy, elegancja francja, staje się to mój ulubiony sklep na ten trudny okres.. O 7 pojechałem pod #lidl po prostu lubię niektóre rzeczy(a wiem że nie ma na to popytu) stamtąd tak to bym się nie pchał, na start z 20-30 osób i ci co przybyli tam po upragnione towary niestety się zawiedli bo nic nie było xD dosłownie wyglądało to jak na zdjęciach z internetu a nawet i gorzej, a ta lidl stoi dość na uboczy miasta haha

Także jak chcecie zrobić sobie te zapasy to idźcie rano do osiedlowej stokrotki czy lewiatana... tylko musi być to taki sklep gdzie niema dużego parkingu i ludzie przychodzą na nogach a nie autami.

#koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
@Hejtel u mnie rowniez stokrotka pelne zaopatrzenie, lidl i bierda rowniez nie najgorzej. Powoli ogarniaj w centrach dystrybucji sytuacji
  • Odpowiedz