Wpis z mikrobloga

Siema. Zastanawiam się nad zakupem drona do rekreacyjnego użytku, by czasem polatać nad lasem, czasem zrobić fotkę lub nagrać krótki film. Na ten cel mam około 500-600 zł. Zależy mi na:
-możliwie dobrym obrazie, fajnie gdyby była jakaś stabilizacja
-slocie na kartę sd żeby dało się zapisać film w droniarzu, nie tracąc jakosci na streamowaniu
-tym żeby wszystko przyszło w komplecie i było gotowe do latania prosto z pudełka
Zakup w Chinach jak najbardziej możliwy, nawet preferowany.
Jeśli macie jakieś propozycje konkretnych modeli to będę wdzięczny za rekomendacje. Dzięki z góry!
#drony #aliexpress
  • 8
@posadzki_miksokretem: jedynie hubsan zino ale i tak zabraknie z 200zł. No chyba, że używany i ma wiele wad, ale i sporo zalet. Jest ryzyko, że spadnie lub stracisz kontrole (znacznie większe niż w DJI). Najlepiej kupić używanego DJI Spark (sam tak zrobiłem miesiąc temu) i polecam. Latałem Zino kolegi i nawet on go planuje sprzedać i kupić DJI.
@posadzki_miksokretem: warto dopłacić. Sparka dasz radę za 1000zł używkę wyrwać, a za 1200 z trzema bateriami (dwie to w miarę rozsądne minimum). Hubsan ma 4k ale zobacz co to toilet bowl, problemy z baterią (spada na ziemię), problem z lądowaniem (jak ja latałem nim i chciałem wylądować to nie wyłączył silników i się wypieprzył na plecy), problemy z ostrością (wpisz w yt Hubsan zino focus fix), utraty łączności (ale zazwyczaj wraca
@posadzki_miksokretem: Zobacz Syma W1 Pro Explorer za tą cenę na Allegro. Mam miesiąc, wrażenia nawet nawet. Jest jakaś stabilizacja cyfrowa przez apkę, ale mi średnio działała na starym telefonie. Teraz mam silniejszy tel to moze bedzie lepiej ale na razie nie ma jak sprawdzic przy wiatrach 50km/h na zewnątrz nonstop