Wpis z mikrobloga

@DOgi: Aby liczyć specyficznie COVID należy nacisnac prawym myszki na programie w zasobniku pulpitu i dać Advanced

Install FAH program first, then enter configure → Slot → remove CPU → choose GPU → Extra slot options → Add → Name: client-type ; Value: beta → ok → ok.
Then go to Expert → Add → Name: client-type ; Value: beta → ok → save.
Choose "Folding Power", drag it to "Full".
silentpl - @DOgi: Aby liczyć specyficznie COVID należy nacisnac prawym myszki na prog...

źródło: comment_1583974748IVMlwhjALmq3CbxtXOlAeb.jpg

Pobierz
@silentpl: Jest jakaś opcja, aby ustawić, aby używało GPU w dajmy 70%? Jak mi leci to na 98% tak jak teraz, to po chwili mój komputer uruchamia funkcję odkurzacza, rozumiem, że dodatkową opcją liczenia jest filtrowanie powietrza przez komputer, ale wolałbym jednak uruchomić to na 70% i aby było ciszej ;)
@mac_jg: Super że bierzesz udział!
Spróbuj dać suwak na środek i ogranicz programem od wentylatorów ich prędkość. Jeśli to sprawi że będzie się resetował komputer to zmniejsz stopień w jaki ograniczyłeś prędkość wentylatora.
@silentpl: Chodziło mi zmianę użycia, już teraz się grzeje to w miarę, także aby jednak sprzęt mi przetrwał trochę dłużej, wolę raczej obniżyć taktowanie, bądź użycie przez program, niż same wentylatory.
@silentpl: Dobra, zmniejszyłem taktowanie trochę, lekko ciszej jest, zobaczymy jak po dłuższym czasie. No i czekam aż mi koronawirusa wczyta, bo na razie dalej mam testowy core22, ale już 65%