Wpis z mikrobloga

@sasiad-dziki: Benek potm i gram Benkiem, bo ma 5*wf, a moj styl preferuje grajkow z przodu z takim czyms, Kylian potrafil wykonczyc duzo, ale niektore sytuacje z lewej potrafil przestrzelic - Benek je konczy ;)
nie mialem tak dobrych kart, ale duet Mbappe + Neymar robili robote, ale teraz lepsza robia potmy Benka i Neymara
@sasiad-dziki: potwierdzam, gram nim od pierwszego dnia web appa, najpierw 83, pozniej otw 83 (wiem, ze to ta sama karta), pozniej otw 85, w koncu go sprzedalem, bo trafilem Kyliana, ale brakowalo mi u niego tej slabszej nogi i po wyjsciu Benka potm zrobilem go, sprzedajac Kyliana
@sasiad-dziki: mam porownanie, bo gralem Kylianem, gralem tez troche Atalem futmas i jego wersja shapeshifter i to jest jedna z tych kart, gdzie czuc szybkosc, przyspieszenie, ma 5*wf, pozostale staty tez sa wporzo i co tu dodawac - jest swietny
@iti1986: Imo też zwykły Mbappe jest lepszy na LCAM niż na ST, na ST nie potrafi wykończyć, próbowałem go tam i Son go zjadał, Neymar na napastniku grał lepiej, Mbappe #!$%@? robił na napastniku, nie potrafił strzelić ani nic, na LCAM przynajmniej zajebiście biegał.