Wpis z mikrobloga

#sprzedam #calyswiat

Uwaga uwaga! Niesamowita oferta! 1 w cenie 2 !!! Zapraszam gorąco do zapoznania się z tekstem przedstawionym poniżej tego ogłoszenia które umieściłem na wstępie, żeby zainteresować was do tego byście przeczytali to co jest niżej!!!

Przed wami pojawia się niesamowita okazja!

Masz już dość zapominania o wszystkim?

MASZ JUŻ DOŚĆ ciągłego łapania się za głowę i obwiniania się o niedotrzymywanie terminów ?

MASZ JUŻ DOŚĆ! ciągłego zastanawiania się, nad tym co zapomniałeś dziś zrobić?

Oto przed Tobą stoi idealne rozwiązanie problemów, i to nie tylko tych!

Mam zaszczyt przedstawić państwu produkt wykonany przy użyciu najwyższej jakości składników!!!

SaMO PRzYlEpNE ŻółTE KARTeCZKI!!!!!!!!

Już teraz możesz stać się posiadaczem około ~70 sztuk żółtych karteczek!

Pamiętasz ile razy szukałeś kawałku papieru by coś na nim szybko zapisać?

TO JUŻ SIĘ WINCEJ NIE POWTÓRZY! Z żółtymi karteczkami, taki kawałek papieru możesz mieć zawsze pod ręką!

UWAGA UWAGA! Przy wykorzystaniu najnowszej technologi żółta karteczką idealnie przylega do takich powierzchni jak "Podłoga, szafka, szkło a nawet plastik!"

W sklepach za taki produkt trzeba zapłacić około 100, a na mojej jedynej i niepowtarzalnej aukcji możesz mieć już za 2,99zł!!!

Uwaga: Ilość towaru jest ograniczona. Przy ostatnim pliczku żółtych karteczek otwiera się licytacja.

Otwieram licytacje! Cena wywoławca 2,99zł !

Nie czekaj! Być może to właśnie w Twoim domu już dziś zapanuje ład i porządek.
herejon - #sprzedam #calyswiat 

Uwaga uwaga! Niesamowita oferta! 1 w cenie 2 !!! Zap...

źródło: comment_4qOnc1pwtMDTaeFzYBPIrOkLUFYPzw3Q.jpg

Pobierz
  • 13
@majas: Zgodny zgodny. Te karteczki są dodatkowo o tyle fajniejsze ot tych zwykłych szarych (choć też zółtych) karteczek w sklepach, że wystarczy na nie spojrzeć pod innym kątem a od razu widać ich żółtość.
@musclecar: Konto bankowe: 84 1090 1043 0000 0001 0264 1926

Proszę potwierdzenie przelewu zamieścić na mirku, albo wysłać prywatną wiadomością do mnie wraz z adresem na które mają zostać wysłane żółte karteczki. (Przesyłka za pobraniem, jednak będzie to jedynie koszt wysyłki)