Wpis z mikrobloga

jeśli chodzi o zdjęcia "w ruchu" u mnie wszystko robię na wyłączonym trybie PRO bo wtedy nie da się zoomować. Wyłączenie AI też czasami coś daje bo akurat to jest trochę niedopracowana opcja- kota rozpoznaje jako pandę i trochę "bluruje". Ustawione mam także linie siatki na podglądzie i przy kadrowaniu staram się rozjaśniać te elementy, które przy ruchu zaczynają się rozmazywać. Nie robie zdjęć na koncercie w trybie nocnym, nawet jak jest ciemno tylko wlasnie je doświetlam bo tryb nocny zanim się załaduje przez te 30 sekund to obiekt fotografowania już dawno zniknie z kadru. Dobrze jest włączyć tryb HDR w zakładce "więcej". Na początku nie lubiłam tego trybu i w sumie nie widziałam różnicy w zdjęciu z nim i bez niego, ale po zrzuceniu na laptopa widać efekty. W sumie jestem zaskoczona, ze Tobie się rozmazują bo mi nic. Wiem, że Huawei wymienia sprzęt jeśli zdjęcia się rozmazują ale nie wiem w czym tkwił problem. Ja na zdjęciach z wakacji mam nawet rozwiane włosy i nic się nie rozmazało..