Wpis z mikrobloga

Od 16-17 lat posiadam numer w #orange (jakiś czas IDEA)
Za przedłużenie umowy i wybór abonamentu za 65zł (bez rabatów marketingowych) oferują mi bonus. Całe 5GB ponad standardowy pakiet internetu 15GB. Super oferta. (°°
#abonament
  • 6
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: @hanksters: od 1,5 roku mam zakończoną umowę więc zaraz uciekam. Miałem dobrą ofertę przez jakiś czas bo z rabatami z 105zł robiło się 35zł miesięcznie. Miałem 28GB internetu, 10GB w EU, no limit rozmowy/mms w EU, dodatkowo 100 minut i 100MB międzynarodowe poza EU.
Teraz pokończyło się większość rabatów, z prywatnego telefonu korzysta się co raz rzadziej. Poszukam gdzie najlepiej przenieść, może NJU
  • Odpowiedz
@hanksters: Nigdy nie miałem oferty na kartę bo nie chciało mi się pilnować stanów itp, ale takie prepaid na cały rok mogę rozważy. Z tego co widzę to po podwyżce dodali MMS więc dla mnie spoko, porównam sobie jeszcze z tymi flexami, nju i coś wybiorę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xava: ja z flex zadowolony. Wpinasz kartę płatniczą samo pobiera środki zapomnieć można albo blikiem można płacić.
25 zł 15 GB albo 30 zł 30 GB rozmowy, sms i mms bez limitu.

Z kodem polecającym TOMASZHA5G Ty i ja dostaniemy po 50 zł jak będziesz miesiąc. Karty sim nie będziesz musiał wymieniać jak jesteś w Orange przejdziesz w parę minut. Wszystko robisz przez aplikację. Będziesz miał pytania to śmiało.
  • Odpowiedz