Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem że moje cudowne #xiaomi #mi9 zaczęło coś krócej pracować, przy dużym użytkowaniu schodzi nawet do 2.5h sot średnio jest to z 4h. Pobrałem AccuBattery zrobiło swoje kalibrację i pokazało 2064mAh pojemności, mówię spoko musi się skalibrować bardziej. Ale po zrobieniu cyku prawie 0 do 100 i odrwotnie, aby sprawdzić ile naładuje pokazał niewiele więcej. Korzysta mode ktoś z was z tej aplikacji i jest w stanie powiedzieć, czy ten wynik jest wiarygodny? Bo jedank 2/3 baterii to trochę średnio.

Telefon mam trochę mniej niż rok, jest na globalu z #android 10.
Dasmat - Ostatnio zauważyłem że moje cudowne #xiaomi #mi9 zaczęło coś krócej pracować...

źródło: comment_1583691241vhy57tKs6gtfVnC4ey4ffv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ks2m: a jesteśw stanie polecić aplikacje/sposób na sprawdzenie bakterii. Telefon na automatycznej jasności, oszczędzaniu baterii i danych mobilnych robi 4.5h sot. Na danych mobilnych betria ucieka w oczach.
  • Odpowiedz
@Dasmat: jeżeli

- często rozładowywałeś baterię do kilku procent
- często używałeś szybkiego ładowania
- często nagrzewałeś telefon

(któreś z tych)

to bateria już może nie być pierwszej świeżości
  • Odpowiedz
@Dasmat: wrzuc to jutro tak jak bedziesz mial 20% baterii, chodzi o to zeby sprawdzic czy jakas aplikacja ci nie wybudza telefonu non stop, przez co bateria leci jak zla. Teraz to siedzialesz 30 min na telefonie non stop, a skonczyles ladowac 45 min temu, to fige widac.

Tak to sprawdz czy nie masz skanowania wifi wlaczonego, bo to tez potafi zrec.

Mozesz tez przelaczyc sie na dane mobilne, i zobacz
  • Odpowiedz