Wpis z mikrobloga

To w gimbazie wszystko się zaczęło, kiedy mały dałn z mojej klasy miał starą, jebiącą bułkę w plecaku. Wziąłem ją i z całej siły #!$%@?ąłem w ścianę nad kiblem, przez co bułka #!$%@?ła się na 2137 części i wpadła do kibla. #!$%@?.jpg. po jakimś czasie znalazłem u siebie w plecaku kanapkę z serem i musztardą która niemiłosiernie #!$%@?ła. Coś mnie podkusiło i wziąłem ją do szkolnego kibla i zapchałem nią pisuar. #!$%@?.mp4. Po naciśnięciu spłuczki w pisuarze woda zaczęła się z niego wylewać a kanapka dryfowała na powierzchni niczym papieska barka. Zatkałem wszystkie pisuary i włączyłem w nich spłuczkę żeby woda mogła się wylać i zalać 21,37m2 podłogi w sraczu. Podczas #!$%@? z kibla który bardzo szybko zaczął zapełniać się wodą, jakiś debil #!$%@?ł drzwi z zawiasów. #!$%@?.exe. potem były drobniejsze przypały takie jak rozsypanie kilograma okruchów po całym sraczu czy zatkanie pisuaru jabłkiem dzięki czemu powstała zupa szczochowo-jabłkowa. Były plany wsypania garści karbidu do kibla i spuszczenie wody żeby powstający w tej reakcji acetylen #!$%@?ł rury w szkole, ale nikt się na to nie zdecydował, tak samo jak na wsypanie cementu szybkowiążącego do sracza żeby go zabetonować. Raz nawet kupiłem u ruskich na bazarku trochę c4 i spłonki żeby #!$%@?ć szkolny sracz #!$%@? ale gdzy już podłożyłem bombę pod kibel, to zrezygnowałem w obawie o przypał z antyterrorką. Byłem tak dobry w zapychaniu, że zostałem agentem ABW i wykonywałem polecania od Jarka Kaczyńskiego. Jednym z nich było np. zapchanie wlotu paliwa w tupolewie żeby #!$%@?ć ten samolot nad Smoleńskiem.

Tak, to ja. Zapychacz. Jeden z ocalałych członków załogi greckiego tankowca Lotus.

To moja pierwsza pasta, mam nadzieję że się podobała.
#heheszki #pasta #lotus #zapychacz #autorskie
  • 1