Wpis z mikrobloga

#miband #miband4 #miband2
Przepraszam, że tak chaotycznie, piszę strumieniem;)

Wam tez wydaje się że wybudzenie wyświetlacza unoszeniem reki jest skopane w czwórce? Nawet jak ustawię na czułe(są dwa ustawienia chyba, czułe i normalne), to często nie wybudza, gdzie kiedyś miałem dwójkę(pierwsza z wyświetlaczem, chyba dwójka), to wybudzało praktycznie za każdym razem, do tego jak leżę przed snem, to cały czas świeci, czyli wtedy gdy nie trzeba. Przez krótki czas miałem opaskę od Huawei, Huawei color band 2, nie była kolorowa( niezły trik, bóg was pokarał za kłamanie ludziom, Hułałejowcy()), to ona też wydawała się mieć czulsze/lepiej działające wybudzanie. Wszystko mam uaktualnione, opaskę, telefon, apkę, wkurza mnie, bo sprawdzam godzinę bardzo często i zaczyna mnie drażnić machanie łapą, na samą myśl o sprawdzeniu godziny już się denerwuję, używam jej z Iphonem 8, używałem krótko z Redmi Note 4, nie pamiętam dokładnie, ale chyba był podobny problem. tu raczej nie chodzi o mój egzemplarz, mam dostęp do kilkunastu, sprawdzałem z 3ma sztukami, też tak nierównomiernie wybudzają(choć to może wina serii, wszystkie są z tej samej serii, tej samej dostawy, tego samego pudełka zbiorczego, pewnie z tej samej taśmy produkcyjnej). Można ustawić by cały czas świeciła? Nie zależy mi na baterii, one i tak chyba są na mini reaktor. Gdyby nie powiadomienia, to bym sobie założył brzydki zegarek wskazówkowy z Lidla za cenę flaszki.
PS
jak jadę autem i mi nie wybudzi to nawet ręczne wybudzane guzikiem czasem nie działa, a to już zakrawa o zagrożenie życia, jak się muszę szarpać najprostszą czynnością, jaką jest sprawdzenie czasu. Zastanawiam się czy nie założyć na lewej normalnego zegarka, a na prawej opaskę tylko do powiadomień, albo ścisnąć pupe i odpuścić sobie opaskę całkowicie.
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #miband #miband4 #miband2
Przepraszam, że tak chaotycznie, pis...
źródło: comment_1583616156Oonm9N4DBgppSBN4ACuoV7.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: Kiedyś nosiłem MiBand razem z zegarkiem na jednej ręce, ale raz, że to głupio wyglądało, dwa, że było ciasno, a trzy, że się rysowało szkiełko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slawomir-martyniuk: Nie. Ale jak miałem luźno zapiętego mibanda, żeby się jakoś wygodnie nosił, to niekiedy przy zginaniu ręki rysował hasalit w zegarku. A hesalit to się od patrzenia rysuje. Jak zamieniłem miejscami, to z kolei szkiełko w mibandzie się potrafiło rysował, bo dostali koronką, albo jakimś przyciskiem.