Wpis z mikrobloga

@grzes1290: Akurat zegarek OPa wygląda zajebiście, ładny klasycznie pasek, stonowana i elegancka tarcza, prostota i minimalizm w doskonałym wydaniu, klasa.

Za to te wszystkie zegarki z pierwszych komentarzy wyglądają jak podróby G-Shocków z kiosku za 5 zł za dzieciaka XD Swoją drogą te G-Shocki od zawsze wyglądały dla mnie jak plastikowe gówno dla dzieci
  • Odpowiedz
Zegarki marek modowych zazwyczaj dużo lepiej wyglądają niż te szwajcarskie rarytasy i poprostu dupy pękają.


@imargam_2137: Po pierwsze to #!$%@? prawda, po drugie nikt tu nie wrzuca szwajcarskich rarytasów. Miałem kiedyś majtkowca tego typu i nigdy więcej, po roku się poprzecierał i rozleciał, trzeba go było kleić. Gówno nie zegrki i tyle.
  • Odpowiedz
@jihaad: chyba nazbyt głęboko przeanalizowałeś to co napisałem :) to był żart taki z Twojej strony, prawda?? Nie muszę tego tłumaczyć :)... Dziwne rzeczy się tutaj dzieją dzisiaj... Nie wiem nawet czy angażować się bardziej w dzisiejsze wydarzenia pod tagiem :)
  • Odpowiedz
@kary_koniu: jeśli chodzi o te zegarki Vostok to tworzą one niemalże odmienna kategorie. Są to dość specyficzne zegarki. Właśnie ich nieraz "prymitywne" wykonanie ma dużo fanów. Jest z nimi sporo zabawy, można je modowac na wszelkie sposoby. To taki troche kalasznikov wśród zegarków. Proste, bardzo proste w obsłudze, bardzo łatwe w naprawie. Szkło to zwykle pleksi a koronka sprawia wrażenie że odpadnie zaraz:) natomiast jest to legenda jeśli chodzi o wytrzymałość.
  • Odpowiedz
@kary_koniu: > spodziewać się jakiś problemów, np. niedokładności?
ja bym spodziewał się problemów po automatach i mechanikach a nie od kwarcowego mechanizmu który jest dużo dokładniejszy i tą dokładność utrzymuje dopóki działa?!
do tego jak automat zostawisz na jakiś czas to w końcu przestanie działać i trzeba ustawiać, dużo większa wrażliwość trzęsienie, pole magnetyczne itd. ale są trybiki i się kręcą xD
i weź tu słuchaj się ludzi którzy teoretycznie znają
  • Odpowiedz