Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: czemu kupujesz te zestawy w oficjalnym sklepie, jak da się je dużo taniej kupić chociażby na allegro?
Nie trzeba wtedy czekać tygodnia na paczkę, a za zaoszczędzone pieniądze kupisz sobie z drugiej ręki ten śmieszny pociąg...
  • Odpowiedz
bo lubie kupować w oficjalnym sklepie lego :)


@wiem_wszystko: spoko - twoja kasa, możesz robić z nią co chcesz ;) Ja bym wolał mieć zakupy wcześniej i dużo taniej, a za zaoszczędzoną kasę kupić kolejny zestaw. Miłego układania mireczku ()
  • Odpowiedz
a jak modele?


@wiem_wszystko:
moim zdaniem Ferrari > Audi > Nissan. I mam wszystkie te 8 studowe z twojej listy:

Ferrari 76895
Audi 76897
Nissan 76896

a tych starych w ogóle nie zbieram ( ͡ ͜ʖ ͡)

masz coś z tego hidden:D?

Mam tylko 40408 - dostałem go jako bonus do kupowanych BH (widoczne w sumie są na zdjęciu). Hidden kompletnie mi się nie podoba. Nie
  • Odpowiedz
wiesz ja mam taki zamiar zrobić zakupy na lego shop w maju i sprzedać zestawy i gratis zostawić dla siebie


@papapa123: a jakie gratisy w maju mają być, że chcesz się bawić w kupno i późniejszą odsprzedaż?

jestem ciekawy tej aplikacji a akurat statek wyglada całkiem spoko:)


@wiem_wszystko: to jak już dostaniesz, to podziel się wrażeniami ;) Do mnie całe go AR/VR nie trafia, dlatego nie widzę sensu ładować kasy
  • Odpowiedz
byla bitwa o hoth 40333, w tym roku ma byc cos podobnego a zetsawy star wars beda -30 %


@papapa123: a to #!$%@?. W ogóle nie jestem zainteresowany tymi SW. Ale dzięki za info
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ja mam wszystkie hidden side z tamtego roku. Wrak łodzi rybackiej nawet fajny, niewiele można tu powiedzieć bo to mały zestaw na 20 min składania. A aplikacja na większości telefonów nie działa, znaczy na tych co mam ja i znajomi.
A co do samych cen i kupowania w oficjalnym sklepie to podzielam zdania innych i lepiej kupić więcej. Za 70419 zapłaciłem 65 zł.
  • Odpowiedz