Wpis z mikrobloga

Nie będzie oświadczenia. Nie zasłużyliście swoim zachowaniem. Poinformuję jedynie dziennikarzy.

I nawet nie wołajcie mojego nicka w tych głupich komentarzach bo od razu klikam "odczytaj wszystkie".
  • 127
  • Odpowiedz
@Axelio: Ciebie trzeba tępić. Mam poglądy lewicowe. Jestem młody i szczęśliwy w tym kraju. Nikogo nie okradłem, nie żyłem w czasach komuny. I co debilny człowieku, na co mi Twoje przewroty? Jesteś po prostu za głupi, by sobie w życiu poradzić i uciekasz do takich idiotycznych metod. Więcej, to była żałosna próba ukazania swojej nieudolności. Do roboty nosić deski, bo tylko na To twój intelekt pozwala.
  • Odpowiedz
@szarik911: i po co go wyzywasz? Zrobił co zrobił nie tobie to oceniać ani go wyzywać.

Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby nie zaczął #!$%@?ć tego dziennikarzyny, no ale to już sprawa @Axelio

I trzeba przyznać, że coś robi a nie siedzi na wykopie i #!$%@? jak to jest źle jak większość go obrażających.
  • Odpowiedz
@Axelio: Z Twojego oświadczenia którego nie będzie wynika,że ten łysy policjant zachowywał się dokładnie tak jak Ty." Zaczął wyzywać mnie od chorych psychicznie i obrażać mnie, atakując moje poglądy obyczajowe, gospodarcze i polityczne". Więc jaki masz problem z tym Panem?Powinniście znaleźć nić porozumienia...;)
  • Odpowiedz