Wpis z mikrobloga

@koral: Jeżeli ktoś jest filantropem, pomaga sąsiadom, jest bardzo życzliwy dla ludzi - sąsiedzi mają o nim idealne zdanie, po prostu chodzące dobro, ale dopuścił się gwałtu czy morderstwa - to powinien iść do pierdla.

Sport mam w nosie (ostatnio skoki oglądałem za czasów sukcesów Małysza, a gałę to tylko jak gra reprezentacja Polski), filmy to jak ktoś lubi to ma Netflixa, Youtuby, a rozrywka, hehe, nie będę tego nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@marcel_pijak: ludzie w tym kraju są w większości tak głupi że nie będzie im to przeszkadzać. Mógłby im PiS srać do ryja, a oni dalej będą na nich głosować bo dali 13 emeryturę i inne socjale
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: widzisz

Bo to jest tak że ktoś narzuci ci pewną narrację i kierujesz się nią

Zenek to też nie moja bajka ale nasze disco polo to takie Country amerykańskie i ma swoich odbiorców

Pozatym mało kto zdaje sobie sprawę że po muzykach wykonujących utwory muzyki klasycznej, wykonawcy disco polo są drugą grupą najlepiej wykształconych muzyków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koral: sporty, Zenki i kilka innych neutralnych rzeczy w żaden sposób nie wyrównuje poziomu chlewu i propagandy który zaserwował nam Kurski. Tvp nie miala przed PiSem dotacji a mamy zawsze pilniejsze wydatki niż rządowa propaganda.
  • Odpowiedz
@Koliat: przechyl w żadną stronę nie jest dobry ale za po Braun nie był zapraszany do TVP PO

Nie żebym go dążył jakimś uczuciem ale pluralizmu też nie było

Dla mnie TVP powinno być sprywatyzowane i kropka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koral: serio, symetryzm przy TVP? To jak tvp tworzy propagandę zmieniło się diametralnie od czasów kurskiego i wcześniej tvp mogło być co najwyżej lekko stronnicze, tak teraz to po prostu maszynka propagandowa
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: ostatnio uslyszalem, ze skoro w obligacjach, a nie w gotówce (czyli jeszcze #!$%@? na kredyt) to spoko. W gotówce byłoby źle, ale papiery juz dla pisowca ok bo nie rozumie
  • Odpowiedz
@Koliat:
Widzę że funkcjonujesz zero jedynkowo
Wiedzę ze świata czerpiesz z "nowoczesnych gazet"
A potem dziwisz się że rękę dalej masz w nocniku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koral: dyskutowało się nawet przyjemnie dopóki nie odpaliłeś się z tym tekstem ze tvp za PiSu jest lepsze niż wcześniej. Widzę teraz że poruszamy się po zupełnie dwóch przestrzeniach i nie znajdziemy punktów wspólnych. Eot, dalsza rozmowa nie ma sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koral: XD przecież nie podałeś ani jednego argumentu na rzecz swojej opinii. Dyskutuje się z argumentami a nie z opiniami
  • Odpowiedz