Wpis z mikrobloga

recenzja telefonu Xiaomi Redmi 8
Świetny budżetowy telefon Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 104.99$ (399zł)
Ma go mój tata i poleca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super cena i dostawa bez VAT

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Redmi 8 3/32GB
⏩104.99$
▶️Kod: BG3R80
Dostawa Priority Line lub Priority Direct Mail bez ryzyka VAT

➡️ Telefon posiada od jakiegoś czasu mój tata, przesiadka z Redmi S2. Telefonu używa całkiem intensywnie jak na starszą osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwoni, używa Facebooka, Whatsappa, Messengera, map Google, Janosika. Z telefonu jest bardzo zadowolony. Chyba wybrałem mu najlepszy model do jego potrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam też się nim pobawiłem i jest to bardzo dobry budżetowy telefon. Bardzo przyzwoita wydajność, dobry i nie największy ekran, dobry aparat (zwłaszcza z Gcam). No i ta wielka 5000mAh bateria, fantastyczna.

W zestawie mamy telefon, etui, szybka ladowarkę, kabelek USB-C, kluczyk i papierologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To godny polecenia budżetowy telefon od Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest całkiem ładny jak na tą półkę. Tata ma kolor niebieski i prezentuje się nieźle. Ale klasyczny czarny też jest fajny. Ramki są niezbyt duże, na ekranie jest notch w kształcie kropli. Z.tylu mamy na aparaty, a pod nimi czytnik linii papilarnych.

Procesor, na jaki zdecydowało się w tym modelu, to Snapdragon 439 (wydajność jak popularny 625 i jest naprawdę dobra). Wyposażony jest w 3 GB lub 4GB RAM i 32 lub 64 GB przestrzeni na system i dane. W telefonie jest też Dual SIM plus slot na karty microSD, więc można rozbudować pamięć.

Ekran LCD z małym notchem w kształcie kropli ma 6.22 cala. Jest dość dobry. Wymiary urządzenia to 156,5 mm na 75,4 mm na 9,4 mm. Nie jest za duży, dobrze leży w dłoni, też dzięki kształtowi telefonu. Waga to 188 gramów.

Główny aparat składa się z dwóch obiektywów: 12 Mpix, f/1,8 i 1,4 um oraz 2 Mpix. ❗Co ciekawe jest to bardzo dobry sensor SONY IMX363, który miał Xiaomi Mi8, oraz ❗UWAGA: ma najnowszy Pixel 4 (ale tam wiadomo oprogramowanie robi robotę). Zdjęcia są na dobrym poziomie, a po zainstalowaniu Gcsm są jeszcze lepsze. Przednia kamerka też ma niezłe parametry: 8 mpix, f/2,0 i 1,12 um.

Ogniwo ma pojemność aż 5000 mAh. ❗SoT 10-11h❗ Do tego Xiaomi Redmi 8 wspiera szybkie ładowanie z mocą 18 W i ma port USB-C.

Jak na tę półkę cenową jest lepiej niż dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #redmi #redmi8 #sebeksspoleca #itemyzchin #chinskiecuda #banggood #recenzja

sebekss - recenzja telefonu Xiaomi Redmi 8❗
Świetny budżetowy telefon Xiaomi ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1583523032hmDVV83UL4zCiBMuGGyiRj.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@pawelJG instalacja GCam jest bardzo prosta, ściągasz odpowiednią wersję i instalujesz (ewentualnie na telefonie zgoda na instalację apki z innego źródła). Nie ma potrzeby odblokowywania bootloadera czy root.
GPS dziala ok, kiedyś telefony Xiaomi miały problemy z GPS, ale to już minęło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kris_me to nie był czasem Redmi 8a, czyli z 2GB RAM i pojedynczym aparatem? Bo coś za tanio jak na Redmi 8 z Polski.

@pawelJG jakbyś bral to PDM lub Priority Line.
Ja ubezpieczen nigdy nie biorę.
  • Odpowiedz
@sebekss również zamówiłem go ojcu. Jestem w szoku, że za tak małe pieniądze ten telefon po pół roku prawie wgl się nie zacina. Wiadomo, że lepszych gier nie pociągnie ale dla osoby której telefon ma służyć do komunikacji / surfowania jak najbardziej jest wystarczający. Pozytywnie mnie zaskoczył jeśli chodzi o budżet to ocena 8/10
  • Odpowiedz