Wpis z mikrobloga

@MazDARX7:

3.0 218KM. Czyli nie bardzo - musi być ślisko. Raz miałem fajną przygodę w górach. Trafił mi się kręty odcinek ok 1km pod górę i tak się łamałem raz w jedną raz w drugą stronę aż mnie nie wyprzedził typ w jakimś rodzinnym SUVie patrząc jak na upośledzonego.
@kipowrot:

Dunlop Sport Maxx RT 2. Tył 255 przód 225. Smigałem po Berlinie w ulewnym deszczu i nawet w koleinach ani śladu poślizgu. Pomimo, że auto wyglądało jak łódź motorowa. I są bajecznie mięciutkie, jak cbodzenie w crocsach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jin: To jest felga styling 193? Szukam jakiejś ładnej felgi 18 cali na wiosnę do swojej e92 a widzę, że całkiem zacnie się prezentują.
@grzesiu_id:

Mi się parę razy zdarzyło, ale to z braku doświadczenia, pogody i konieczności. Teraz bardziej lubię minimalny poślizg obu osi na bardzo krętych, wąskich dróżkach. Po co miałbym katować dyfer bez szpery.
@grzesiu_id
@Jin serio, są ludzie którzy widząc e90/e92 myślą drftowóz?! O e46 tak ciężko powiedzieć... A mnie się nikt nie pyta czy latam bokiem, prędzej słyszę #!$%@? ze fajny klasyk. Mam e36... ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Laputamoderacion:

A to nie ja. Ja jestem całkiem sympatyczny. O samochody dbam bo to moje bezpieczeństwo i frajda z jazdy - np dzisiaj wywaliłem zimówki do smieci bo były stare i głośne (ok 5-6mm bieżnik, 2015r to już śmieć).

@Tezak:

Tak. Styling 193 tylko upieczony na grfitowo.