Wpis z mikrobloga

@Pavelow: tak samo można spytać jaki jest sens grania w każdą grę? Po prostu osobna gra, którą uważam, za bardzo fajną (podobnie jak setki tysięcy innych ludzi).
@weshu spoko. Nie neguję tylko staram się dowiedzieć gdzie jest "koniec" ile trzeba jeszcze wbić tego rankingu czy coś, żeby móc coś osiągnąć. No bo wiadomo, że grając rankeda na koniec miesiąca zdobywasz rewers i nagrody ze skrzyni, a tu? Bo sam gram i jestem ciekaw ile jeszcze zostało do końca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pavelow: W sumie to nawet nie patrzę za bardzo na rank z tego powodu (zależnie od ilości czasu zagram coś po pracy czy w weekend i tyle) i to mnie najbardziej przyciąga - lekka gra, która sprawia mi przyjemność. Grając rankeda i próbując wbić legendę stres i #!$%@? to była reguła w moim przypadku. I po co? Tylko, żeby dostać marne nagrody, które mi kompletnie do niczego nie są potrzebne. Tutaj
@Aiween: Coś mi za wysoko to brzmi, zwłaszcza, że zwykle gram trochę na wyjebce i robię masę błędów, ale to może to też kwestia ilości dobrych graczy i poziomu.
@weshu no to zalezy niestety od założeń. Czy przyjmujemy ze te 200 osob powzej 10k to legenda? Mysle ze nie, jest sporo bardzo dobrych graczy grajacych w granicach 8500-9000. Mysle ze nawet z tym 9 k troche przeszacowalem w górę. Niestety oficjalne statystki byly rok temu wiec to wielka niewiadoma. Ja gram na tych 7 k bo lubie probowac glupie buildy, jak yesra na tier 1 cala gre :D