Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest w niedziele skompletowałem na Morele części do kompa, złożyłem zamówienie.
A w poniedziałek rano dostaję meila w którym Pan z Morele informuje mnie że dystrybutor źle zaktualizował stan magazynu i karta jest niedostępna, zaproponował mi 3 inne do wyboru każda droższa od tej którą wybrałem.
Wszedłem na morele i karta którą wybrałem i której miało nie być była dostępna w ilości 13 sztuk tylko około 200 zł droższa, potem po jakieś godzinie faktycznie widniała jako niedostępna. Pomyślałem no nic nie ma to nie ma. Po czym wchodzę wieczorem i znowu jest dostępna.
I zastanawiam się czy zwyczajnie cena się zmieniła i nie chcieli jej sprzedać taniej i wymyślili taki numer czy po prostu tak się zdarza.

Nie powiem trochę się #!$%@?łem
#komputery #zakupy #morele
  • 7
  • Odpowiedz
Cena sie zgadza z hurtownia tyle powinno być okolo 2400 + - 15 zł . Za więcej nie opłaca się brać może im po prostu zeszła nie mieli na magazynie a teraz znowu mają.
  • Odpowiedz
@Desparos: A ile w momencie składania zamówienia karta miała dni oczekiwania na realizację? Pod każdym produktem to pisze.
W przypadku wysyłki w 24h lub "dziś jeśli zamówisz do 13:00" towar mają na 100% i go dostaniesz.

Miałem sytuację gdzie w ubiegły piątek zamówiłem klawiaturę. Zmiana terminu odbioru z 16.03 na 18.03 i dziś analogiczny telefon o braku towaru po stronie dystrybutora.
  • Odpowiedz
  • 0
@OswaldoMobray wiesz co nie pamiętam, wydaje mi się że była dostępna od ręki, zresztą i tak musiałem czekać na zamówienie tydzień bo obudowa miała czas oczekiwania 10 dni.
  • Odpowiedz