Wpis z mikrobloga

Audio świry potrzebuję porady. Nabyłem ostatnio kolumny podłogowe i jest problem xD Otóż stare małe Microlaby postawione na stoliku pod tv grały praktycznie w całym pokoju z basem, w sensie było go słychać nie ważne gdzie się stanęło. Mają bass reflex może dlatego. Nie wiem. Nowe grają tak, że bas jest tylko w miejscu jak na obrazku. Kombinowałem już na różne sposoby i nie mogę osiągnąć tego aby z rogówki było słychać bas, stanę w rogu pokoju - jest. Na środku - jest a tam niet.
Co mogę poprzestawiać aby to poprawić? W komentarzu wrzucę moją wizję w której jest jeden mały minus - tv będzie za blisko rogówki, tak mi się wydaje bo to 50 cali wielka locha. Ale to jeszcze sprawdzę.

#audioboners #pytanie #audio #muzyka
Bodzias1844 - Audio świry potrzebuję porady. Nabyłem ostatnio kolumny podłogowe i jes...

źródło: comment_1583219974CsBNjbuHiO4wzfXpqmQTGX.jpg

Pobierz
  • 93
@Bieniuraper: kombinowałem już na różne sposoby przesuwałem bliżej tv i dalej, ustawiałem pod różnymi kątami, węziej, szerzej i chyba czeka mnie przemeblowanie lub pozbycie się meblościanki jednak xd ps. fajny sprzęcior co to dokładnie jest?
@lokuero: nie mają br, odległość między kolumnami to 2m (tak jak na obrazku stoją), odległość od rogówki to ok. 3 - 3.5m, od ściany to lewa praktycznie przy samej ścianie stoi ale nie ma problemu żeby dać ją np. 1m od niej, prawa bardziej ograniczona stoi przy meblościance
@lokuero: Własnie kanapa ogranicza dużo. Własnie tam gdzie zaznaczyłem zielonym kółkiem to niej więcej wypada miejsce tak jak mówisz trójkąt równoboczny. Dlatego myślałem aby przestawić tak jak dałem na drugim, większe pole manewru będę miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)