Wpis z mikrobloga

POLSAT najbardziej z rigczem spośród tych trzech stacji.


@Janusz_Hazardu: otóż gunwo prawda, to Polsat jako jedyna ze stacji niepisowskich określa Wolfgangową jako "autorytet prawny", a po zwolnieniu Machały z WP za smarowanie Ziobrze i wypuszczanie fejkowych artykułów - Gawryluk zrezygnowała z programu realizowanego przez WP dla Polsat News. Prywatnie psiapsióła Szydło xD
Widzę przyszedł przykaz aby dyskredytować media które nie ustawiają się na barykadzie.


@ediz4: A gdzie ja ich dyskredytuję? XD Po prostu śmiesznie jest jak ludzie twierdzą, że Polsat jest, albo chociaż stara się być obiektywny. Obiektywnym można by nazwać media, wtedy, gdy ustawiają się po stronie tego kto ma rację, czy to opozycja, czy rząd. A oni właśnie boją się stanąć po czyjejkolwiek stronie, w jakiejkolwiek sprawie, żeby nie podpaść ludziom,
Ty nie wiesz czym jest obiektywizm.


@ediz4: No nie wiem XD Obiektywizm jest wtedy jak potrafisz rzetelnie ocenić sytuację, a nie bać się o niektórych rzeczach informować, albo zmiękczać przekaz, pomimo, że wiesz kto ma rację. Jak koleś gwałci jakąś laskę w klubie, to obiektywnie oceniasz sytuację, czyli go potępiasz, bo nie ma wytłumaczenia dla jego zachowania, powinien iść siedzieć. To jest obiektywizm. A Polsat jest jak kolega tego gwałciciela, który
@kezioezio: Obiektywizm jest wtedy jak informujesz o konflikcie i dajesz się wypowiedzieć obu stronom samemu dając widzowi ocenić sytuację. Bez wbijania w głowę odpowiedzi. Proste.

Obiektywizm – Bezstronność, postawa badawcza wolna od przesądów i uprzedzeń.

Jak Ci telewizja mówi co masz myśleć i Ty sądzisz że to dzięki temu jest obiektywna to mam dla Ciebie złą wiadomość. Każda opinia jest subiektywna.