Wpis z mikrobloga

Mam #mibox i chciałem przesłać przez wbudowany #chromecast filmik z playera na tv poprzez przystawkę. Gdy próbuję to przy ikonce miboxa w laptopie mam komunikat "źródło nie jest obsługiwane". Czy chromecast obsługuje tylko youtuba?
  • 13
@jonasz123: Player, tzn.? Apka TVN-u? Czy jakis noname player w telefonie na androidzie? Ogólnie, jeżeli masz ikonkę "Chromecasta" to powinno iść bez problemu.
Spróbuj zrestartować Mi Boksa i telefon. (w tej kolejności)
@jonasz123: to zależy. chromecast wbudowany w tv to praktycznie tylko youtube. ten w mibox działa jak klasyczny chromecast, wiec streamuje wszystkie aplikacje, które są kompatybilne (na poziomie telefonu lub na komputerze aplikacje webowe/aplikacje standardowe). Także taki komunikat zdarzyć się może na philipsie z chromecastem, ale raczej nie na chromecast czy mibox, choć może być błąd po stronie ichniejszego api.

napisz jaka player (czy chodzi o player.pl aplikacje na telefonie, stronę, czy
@jonasz123: Udało mi się rozwiązać mój problem. Była to aktualizacja Chromecast na Miboxie.
Musisz postępować jak tutaj poniżej. Po wyłączeniu pilotem i właczniu miboxa zaczał mi działać chroemcast.
Ale ponad godzinę mi zajeło, żeby coś znaleść na necie.

Go to Settings -> Apps -> See all apps -> Show system apps

Once there, click on Chromecast Android Shell / Chromecast built-in and uninstall the updates. Restart the device. Should start working,