Wpis z mikrobloga

#gry #xcom #mac #osx

mam gre w jezyku polskim, nowka sztuka, zainstalowalem patcha 1.0.1 najnowszy jaki jest na mac i bez patha jest tak samo, gram wszystko smiga i kiedy dojde ze zlapie tego sektoida czy jak sie zwie i moge zrobic mu przesluchanie wybieram w laboratorium, przesluchaj sektoida i zatwierdzam to badanie i gra sie wykrzacza i tak za kazdym razem :/ niby po to byl path 1.0.1 zeby wyeliminowac crashowanie gry w wersji PL i ru :/ a tutaj ni chu chu to samo :/

jak to naprawic?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlfNitjsefni: a mi sie nawet podoba :D w ang wersji chyba sie tez zwie sketoid czy jakos tak .D mam tez angielska wersje bo jest multilanguage, tylko ze chcialbym ja przejsc w PL.

A gra jak mowilem mi sie podoba, cos innego dla mnie, za duzo nie gralem w takie strategie i fajnie sie koksuje tych swoich zolniezy, a potem rozgrywka staje sie coraz ciekawsza moim zdaniem :) ale ten
  • Odpowiedz
  • 0
@UlfNitjsefni: bo np w patchu jest napisane ze poprawili żeby nie crashowalo w wersji pl i ru. To w głównych poprawkach. A dalej w tym samym miejscu :/. Ale jak mowie nie patrzyłem czy po hiszpańsku nie #!$%@? bo przelaczylem i było ze nie ma zapasow i jak skopiowalem czy cos to było ze w innej wersji językowej i nie bangla.
  • Odpowiedz