Wpis z mikrobloga

samopoczucie psychiczne - 10/10
samopoczucie fizyczne - 10/10
łeb świeżutko ścięty na łyso, ogolony, po kąpieli, po treningu na którym była agresja jakiej dawno nie było i był to najlepszy trening od naprawdę dawien dawna (o ile nie najlepszy trening w ogóle) + jestem nabuzowany 24 godziny na doby od piątku na cwaniaka ze szkoły który dwukrotnie przede mną #!$%@?ł za swoje frajerskie zachowanie, z czego raz gdy go szukaliśmy i znaleźliśmy pod sklepem i wysiadłem do niego 1 na 1 on panicznie zaczął zamykać drzwi w swoim aucie i chciał odjeżdżać, a ja wyzywałem go od pań do towarzystwa [ale tak mniej grzecznie] i cweli patrząc mu prosto w jego przerażone oczy, w odwecie otrzymując tylko przeprosiny i zapewnienia, że to co robił to były tylko żarty. dodatkowo pokazałem mu, że nawet jego koledzy mają go za głuptaka ponieważ gdy zwyzywał mnie przy nich a ja podszedłem do niego i zacząłem z nim jechać, to jego koledzy stali spokojnie i się nie wtrącali.
tematu nie zamierzam ciągnąć jeżeli wyciągnął wnioski ze swojego zachowania. nie będę pajacował, nie dam się sprowadzić do jego poziomu. natomiast teraz gdy widzę, jakim jest boidudkiem i zwykłym cwaniaczkiem zrobi cokolwiek co mnie zdenerwuje to jadę z nim bez zbędnych gadek.
a zresztą po co ja się produkuję, skoro za drugim razem gdy został znaleziony i zwyzywany to uciekł przestraszony do domu xD!
pamiętajcie mirki, nie dawajcie się frajerom. frajerom nie muszą być koniecznie ludzie, ale wasze lęki, smutki czy troski.
  • 11