Wpis z mikrobloga

@vateras131: pierwszy sezon jeszcze bez tragedii ale drugi i zwlaszcza trzeci to juz festiwal #!$%@? i cringu, przewijalem odcinki bo nie dalo sie oglądać. Nie rozumiem dlaczego w ogóle nie bylo scen z kotem, ktory raz uratowal sabrine w pierwszym sezonie i wydawalo się ze niezly kozak z niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vateras131: ciężko się nie zgodzić, scenariusz dramat, gra aktorska na jeszcze gorszym poziomie, szczególnie głównej bohaterki () a tak dobrze się zapowiadało po pierwszym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@karools: jak oglądałeś np. Supernatural, to tam nawiązanie do biblii jest bardziej mroczne i owiane mocniejszym klimatem, różni się na pewno też poważniejszym zachowaniem bohaterów.

Postać Sabriny jest postacią nastoletniej dziewczyny, która poznaje świat, jest wrażliwa w jednych momentach, w innych nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FySafari3000: nie oglądałam Supernatural, więc się do tego nie odniosę. Jednak podtrzymuje, że trzeci sezon Sabriny najzwyczajniej w świecie mi się nie podobał, pierwszy i drugi sezon oglądałam z względnym zainteresowaniem, tak trzeci sezon ledwo przemęczyłam. Mimika głównej bohaterki sprawiała, że według mnie, ciężko się to oglądało. Tak jak już mówiłam, oglądałam z napisami, więc nie odniosę się do tego czy z dubbingiem ma wydźwięk bajki.
  • Odpowiedz