Wpis z mikrobloga

przez 8 godzin w nocy zjada 20-30% baterii, wszystkie opcje już testowalem


@liffer: masz #!$%@? cos w sofcie, nawet 3 letni telefon nie zjada tyle baterii na sygnal sieci i powiedzmy synchro. 2-5% w nocy to norma, zaleznie od tego kto ile spi.
Juz pomijajac to ze to zdrowie z accubattery sobie mozna w buty wsadzic.
@Intelektualista: wg accu moj 3 letni redmi 4x ma zdrowsza baterie niz roczny mi note 3. Dodam ze redmiak ladowany non stop quickchargem i czesto wyladowywany praktycznie do zera.
To sa szacunki, oparte na nie wiadomo czym, ja nie znalazlem zadnego info na jakiej zasadzie sie to odbyws.

Android 9 i 10 maja zablokowane latwe (o ile nie w ogole) dostepy do danych dotyczacych poboru mocy, czy przez aplikacje, czy przez
ja nie znalazlem zadnego info na jakiej zasadzie


@PurpleHaze: na zasadzie odczytu ile prądu wchodzi do baterii.

Android 9 i 10 maja zablokowane latwe (o ile nie w ogole) dostepy do danych dotyczacych poboru mocy,


@PurpleHaze: bzdura. Program Ampere nie ma żadnego problemu z odczytem.

Accu swoje miernik swoje.


@PurpleHaze: może dlatego, że mierzą co innego? XD weź się trochę o elektronice doucz bo miernikiem zmierzysz prąd przed przetwornicą
@Intelektualista:

Mój ojciec ma Galaxy S8 od niemal równo 2 lata (kupił w styczniu 2018) i też bateria trzyma jak gówno. Więc kupując najdroższe telefony od topowego producenta też nie mamy pewności czy będzie to najlepsza z najlepszych baterii.

Wszystko też zależy od świadomości użytkownika tzn. w jaki sposób ładuje, rozładowuje i przechowuje telefon.
Jeśli ktoś w środku lata w nagrzanym aucie kładzie telefon na uchwyt na szybie i jeszcze podłącza