Wpis z mikrobloga

#motocykle
Witam motomirków
Przymierzam się do zakupu kolejnego moto, waham się pomiędzy gsr 600 i kawą z750, jakiś użyszkodnik może się wypowiedzieć na ich temat? Chodzi mi o najczęściej występujące usterki/wady.
Chyba że jesteście w stanie polecić coś innego w podobnej klasie (budżet coś koło 12k cebulionów). Chciałbym mieć okolice 100 kucy, żeby w miarę wartko pojechać w niedzielę do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@Looper0vski pękają nawet od #!$%@? w ziemię po słabym wheelie, więc to marny punkty motocykla. Mojemu kumplowi pękła, a nie miał dzwona.
Fz6 też jest okej, albo jeśli nie przeszkadza Ci klasyczny wygląd to fajna jest Inazuma750.
@Looper0vski no trzeba go pałować, nie wiem jak budżet, ale pomyśl też o dużym nakedzie jak Bandit1200, gsx1400, Xjr1300 albo taki jak mój ZRX1200R. Tymi maszynami jeździ się bardzo przyjemnie.
@kipowrot: aktualnie mam jeszcze prawo a2 i chciałbym dorwać coś na tą kategorię, dwa że jeszcze nie mam na tyle odwagi żeby wsiadać na litra, jak będzie cieplej zrobię pełne a, ale chciałbym coś juz kupić póki offsezon i ceny znośne
jeszcze takie pytanie co do horneta, będzie duża różnica pomiędzy gaźnikowcem a tym na wtrysku?
@Looper0vski Posiadam Hondę VFR w V-TEC. Bardzo Ci polecam tę maszynę. I na torze pojeździłem, po mieście dobrze się sprawdza i na trasę można trzy kufry założyć i myknac gdzies dalej z plecaczkiem. Ładny wygląd, bezawaryjnie. Spalanie zależne od szarpania klamka 5.5 do 10 litrów (tor). :)